Legendary Pokémon

Full Version: Χρόνια πολλά σε όσους έχουν γενέθλια!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Χρόνια πολλά.. να περνάς καλά.. ότι επιθυμείς..Smile αλλά θα ήθελα να φτιάχνεις 3D(Αν έχεις την όρεξηCool ) και όχι απλές flash-ιές..!Toungue
Hm it looks like it's Pokefan's b-day...
χρόνια πολλά λοιπόν και απο μένα Smile
Σας Ευχαριστω ολους και μην νομιζετε οτι δεν θα παρετε δωρακι
(ναι οταν εχω τα γενεθλια μου μερικες φορες δινω δωρακι)
και σε εσας ευχομαι ο,τι επιθυμειτε!
Υ.Γ.Pokemaniac πως φτιαχνονται τα 3d φλασακια?(σημερα θα μου φερουν μικρωφονο και θα βαλω φωνη σε ενα καινουργιο φλασακι που φτιαχνωBig Grin)
Καλυτερα τα 2-D.
Κι εγω ετσι λεω!Μοιαζουν με καρτουν!
pokefan Wrote:Υ.Γ.Pokemaniac πως φτιαχνονται τα 3d φλασακια?(σημερα θα μου φερουν μικρωφονο και θα βαλω φωνη σε ενα καινουργιο φλασακι που φτιαχνωBig Grin)
3D flash-ακια δεν ξέρω.. ξέρω ώμος πως φτιάχνεις πραγματικό 3D όπως στα παιχνίδια και τις ταινίες(Το ψάχνοντας τον Νέμο π.χ.). Χρειάζεσαι η το 3D MAX η το Maya και τα ανάλογα βιβλία(Δεν είναι ανάγκη να αγοράσεις τον τόμο των 500+ σελίδων.. για αρχή 20-120 σελίδες καλά είναι).. Αυτά έχουν προοπτικήWink..
Τι κάρτα γραφικών έχεις ?(Αν δεν ξέρεις κάνε δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας -> ιδιότητες(properties) -> Ρυθμίσεις(Settings))

Κατέβασε Free trial για αρχή..
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ind...id=5659302
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ind...eID=123112
pokefan Wrote:Κι εγω ετσι λεω!Μοιαζουν με καρτουν!
Αν θες ποιοτικά cartoon μπορείς να τα φτιάχνεις με προγράμματα επεξεργασίας εικόνας π.χ. Paint shop, illustrator, Photoshop η κάτι αντίστοιχο. Εγώ προτείνω το Paint shop που είναι και φτηνό και αρκετά εύχρηστο.
Χρονια πολλα κι απο μενα Pkefan!Να ζησεις και ο,τι επιθυμεις.
Γιατί έχετε κολλήσει με τα photoshop,illustrator κτλ? Δείτε και άλλα προγράμματα που είναι αντίστοιχα σε δυνατότητες και κυρίως δωρεάν; GIMP πχ. Για ρίξτε μια ματιά... Όσο για 3D δες αν θες το Blender.
(κοίτα να κατεβάσεις τις εκδόσεις για Windows)

Χρόνια πολλά και από εμένα pokefan.

Κάφρος: Τι δωράκι θα πάρουμε;Κανένα shiny?Να'σαι πάντα καλά Smile
Να ζήσεις!!
Χρονια πολλα κι απο μενα, pokefan! Να'σαι παντα καλα!
Κι άλλλος Δίδυμος εδώ! ^^

Να σε χαιρόμαστε! Big Grin
Γιατι,ποιος αλλος ειναι εκτος απο Εμενα και τον Pokefan?(Wow ειμαι μεγαλυτερος 4 μερες^^)
Σας ευχαριστω ολους!
λοιπων...το δωρακι που λεγαμε....
περιμενετε μεχρι αυριο?(δεν ειναι ετοιμο)
Pokemaster Wrote:Γιατι,ποιος αλλος ειναι εκτος απο Εμενα και τον Pokefan?(Wow ειμαι μεγαλυτερος 4 μερες^^)
Θα δεις αυριο!Χμμμ, θα αλλαξω τον τιτλο του thread για να μπορουμε να ευχομαστε σε οσους εχουν γενεθλια και οχι μονο σε εναν καθε φορα!
Reference URL's