Legendary Pokémon

Full Version: Επίσημο θέμα προόδου στις Black 2 και White 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Επειδή μου αρέσουν ιδιαίτερα αυτά τα θέματα και επειδή αύριο κυκλοφορούν και οι B2W2 είπα να το δημιουργήσω ως αντίστοιχο αυτού. Απλά όσο γίνεται μην ποστάρετε για κάθε τι και συνέχεια, για να μην καταντήσει spam thread. Οπότε όταν πάρει κάποιος τις B2W2 αύριο, μπορεί να αρχίσει τα ποστ.
Έχω σκοπό να πάρω την White2 το Σάββατο (ανάθεμα τα φροντιστήρια που έχω αύριο) και θα ξαναπαίξω την 5η Gen με αρχικό το Snivy, εννοείται.

Οπότε δεν ξαναποστάρω προτού πάρω το παιχνίδι και έχω κάποια πρόοδο.
ΗΡΘΕ ΜΠΟΥΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΣΠΟΗΛΣ
OMG OMG OMG EPIC TO INTRO


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
Oshawott και ξεκινήσαμε.
Η προοδός μου είναι να τις πάρω τέλος του μήνα γιατί πήζω στις δουλειές, γιουχού!
Τουλάχιστον θα πάρω τα bonus από αυτούς που θα τις έχουν τελειώσει Smile
Ωωω έλα ρε συ. Τουλάχιστον όντως θα ξεκινήσεις με Challenge Mode master race.

Εγώ ακόμα περιμένω εδώ με 3 ώρες ύπνο και υποπτεύομαι πως όταν έρθει θα κουτουλάω...
εσυ αμα σου πουμε για καφε δε ξυπνας για να περιμενεις τις κασετες ξυπνας.

αισχος Toungue
Σους εσύ χαμένε Toungue

Επιτέλους ήρθε! Tepig για starter για το καλό Toungue
Adk, πότε θα σε ξαναδούμε εδώ online ρε συ; Στις επόμενες κασέτες; :Ρ


Edit: inb4, πάω για καφέ και μετά φεύγω σφαίρα για Γερμανός και Multirama.
Εγω τζαμπα εφερα τον κοσμο αναποδα μεχρι να ερθει. Αγχωθηκα και αρχισα να πιστευω οτι εγινε καποιο λαθος αλλα ηρθε. Δεν ξεκινησα να παιζω ακομα αλλα θα ξεκινησω με το Tepig γιατι το Oshawott το πηρα ηδη στην White.
Λοιπόν άρχισα με Snivy εγώ.Αυτήν την στιγμή είμαι στο Route 20 και έχω στο team:
Snivy 9 lvl
Lillipup 7 lvl με pickup Ability Toungue
Ξεκινησα με το Tepig και εφτασα στην Route 20 (μεγααλη προδος), και εχω μαζι μου τα εξης τεσσερα Pokemon

Tepig Lv 7
Patrat Lv 7
Purrloin Lv 7
Genesect Lv 15

Παντως μου αρεσαν οι αλλαγες στα πεδια μαχης (οπως στο χορτο για παραδειγμα), το μενου με τις κινησεις των Pokemon και τα μηνυματα που εμφανιζονται καθε φορα που ο Cedric (ετσι τον ονομασα) πηγαινει απο την μια Route στην αλλη.

EDIT: Επισης χρησιμη ειναι και η δυνατοτητα να επιλεξεις στον υπολογιστη περισοτερρα απο ενα Pokemon για να τα μετακινησεις και η αναζητηση επισης. Εχουν βελτιωθει πολυ
Εγώ πιθανότατα θα πάρω κάποια από τις 2αρκετές μέρες αργότερα. Όταν εγκατασταθώ κάπου μόνιμα γιατί προς το παρόν φιλοξενούμαι. Ερώτηση, λίγο off-topic. Έχω την Black, ποιά από τις 2 με συμφέρει να πάρω για να έχω τη μεγαλύτερη δυνατή κάλυψη στο Pokedex; Όχι ότι θα ασχοληθώ λογικά, αλλά κουβέντα να γίνεται.
Τέλος για σήμερα, 3 badges. Dewott Lv.21, Growlithe Lv.23, Elekid Lv.20, Riolu Lv.21. Αύριο πάλι.

(12-10-2012 05:12 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Ερώτηση, λίγο off-topic. Έχω την Black, ποιά από τις 2 με συμφέρει να πάρω για να έχω τη μεγαλύτερη δυνατή κάλυψη στο Pokedex; Όχι ότι θα ασχοληθώ λογικά, αλλά κουβέντα να γίνεται.

Στην πόλη με το 2ο Badge και το team έχει ως εξής:
Snivy Lv.15
Riolu Lv.16
Lillipup Lv.15
Growlithe Lv.12
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's