Legendary Pokémon

Full Version: Pokémon X και Pokémon Y Γενικη Συζητηση
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
(11-03-2013 10:22 PM)Aldark Wrote: [ -> ]...ετοιμαζομαι για μπλακ 2 παρ'ολ'αυτα το φετινο καλοκαιρι Big Grin
*Salutes fellow slowpoke*


speaking of slowpokes , ποτε ειπαμε βγαινουν οι Y/X? Οκτωμβριο? λιγο νωρις ηρθε η ανακοινωση θαλεγα. φενεται αρκετα μακρυα σε σχεση με αλλες ανακοινωσες αν δεν κανω λαθος.
Ναι μπορει να ειναι νωρις Kingnothin412, αλλα αυτην την φορα θα κυκλοφορησουν παντου ταυτοχρονα. Δεν ξερω αν παιζει αυτο καποιο ρολο βεβαια Toungue
(12-03-2013 12:29 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Ναι μπορει να ειναι νωρις Kingnothin412, αλλα αυτην την φορα θα κυκλοφορησουν παντου ταυτοχρονα. Δεν ξερω αν παιζει αυτο καποιο ρολο βεβαια Toungue

Δηλαδη καθυστερουν την κυκλοφορια τους στην ιαπωνια μονο.
πωωωωωωωωωωωω ενα 5 μηνο ακομα?? πφ..
Δεν πειράζει έρχεται καλοκαιράκι οπότε θα ξεχαστούμε λίγο Big Grin
χαχα για μενα δεν εχει διαφορα καλοκαιρι η οχι! Toungue ειμαι 27 χρονων! Toungue δουλεια δουλεια.. τωρα το θελω να ξεχαστω Toungue
Αααααα αυτό δεν το ήξερα, υπομονή τότε. Toungue
Και εγω ειμαι 27 χρονων και εχω την ιδια ανυπομονησια. Επισης ουτε για μενα αυτο το καλοκαιρι εχει διαφορα, καθως κανω την στρατιωτικη μου θητεια και σας πληροφορω μαλιστα πως μερικα "παιδια" εχουν φερει μαζι τους PsP & 3DS. Ωραια θα ηταν αν εβγαιναν τωρα οι Pokemon X & Y...Big Grin
Καλώς πολίτης. Εγώ είχα φέρει το psp μου (το οποίο και "έσπασα" (custom firmware)) και ένα παιδί πήρε dsi με hg τον οποίο και βοηθούσα, γενικά πάντως είχαμε κάμποσοι ένα psp.
(21-05-2013 01:40 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Εγώ είχα φέρει το psp μου (το οποίο και "έσπασα" (custom firmware))

να ενα λογος για να ΜΗΝ παρω το 3DS μαζι μου οταν ερθει η ωρα
(21-05-2013 01:51 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]
(21-05-2013 01:40 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Εγώ είχα φέρει το psp μου (το οποίο και "έσπασα" (custom firmware))

να ενα λογος για να ΜΗΝ παρω το 3DS μαζι μου οταν ερθει η ωρα

Flashcard σε κόβω να παίρνεις για να παίζεις ds games (3ds games δεν γίνεται). Toungue
καλος πολιτης φιλε μου! ημουν 317 σειρα! παρε ποκεμον white 2 και λιωσε!
οσο για τις x kai y ξερουμε ποτε θα εχουμε περισσοτερες πληροφοριες? υπαρχει περιπτωση να συνδεονται με το wii u?
Όταν εννοείς συνδέονται τι ακριβώς εννοείς;
Σας ευχαριστω!!! να ειστε καλα!!! Αυτο σκευτομαι τωρα που γυριζω στη μοναδα μου απο την αδεια, να παρω μαζι το DSi xl και την white 2.
Αν μαθουμε στο κοντινο μελλον οτι συνδεονται με καποιο τροπο οι Pokémon X&Y με το Wii U τοτε ειμαι ικανος να το αγορασω! Ελπιζω το CoroCoro magazine και η εκπομπη Pokémon Smash! να μας διαφωτισουν συντομα. Παντως η Game Freak με τα μεχρι τωρα στοιχεια, εχει κανει αναμφιβολα τρομερη δουλεια με την 6 γενια των Pokémon.

Pokémon Battle Revolution (Wii) πχ συνδεοταν με τις Pokémon Diamond & Pearl (DS)...
Αααα έτσι εννοείς να συνδέονται, ναι ίσως είναι πιθανό + οι x/y έχουν σηματάκι για το nintendo network άρα υποθέτω πως θα μπορούμε να δίνουμε το nintendo network id μας αντί για το friend code μας (ότι κάνουμε στο psn δλδ κ υποθέτω και στο xbox live).
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's