Legendary Pokémon

Full Version: Ποιο είναι το πιο άσχημο Pokemon?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Τα περισσότερα pokemon είναι γλυκά και αξιαγάπητα. Αλλά τα πιο άσχημα πιστεύω ότι είναι το τρίο των regis. Μετά τα τρία θρυλικά πουλιά και θρυλικά σκυλιά που είναι από τα πιο επιβλητικά pokemon έβγαλαν αυτές τις τρεις όρθιες πέτρες. Ειδικά αυτό το RegiIce είναι σαν παγοκρύσταλλος με χέρια.
Εσείς πιο pokemon ψηφίζεται ως ασχημότερο?
Dunsparce.
Με εκνευρίζει με το που το δω. Και δεν είναι μόνο απαίσιο εμφανισιακά αλλά και στα στατιστικά του!
Tα ποκεμον ειναι αψυχα πραγματα και εγω προσωπικα δεν μπορω να πω οτι αυτο ειναι γλυκο ή αυτο ασχημο. Αλλα ετσι οπως φαινονται (ψηφιακα) πιστευω οτι το πιο ασχημο, εκτος φυσικα απο τα τρια REGIs, ειναι το DUNSPARCE.
Dusklops.Πραγματικα πολυ ασκημο.
Πιστεύω πως το ασχημότερο είναι το spinda..
Dunsparce. Ειλικρινα δεν εχω ιδεα γιατι υπαρχει αυτο το πραγμα μεσα στο παιχνιδι, αφου στο μονο που χρησιμευει ειναι για να τρομαζει τα μικρα παιδακια με την εμφανιση του.
Συμφωνω!Dunsparce sucks!
Το Ludicolo είναι το πιο γελοίο pokemon που θα μπορούσε κανείς να φτιάξει ή να φανταστεί...
Με μικρή διαφορά ακολουθεί το Cradily-μοιάζει σαν να έχει τρακάρει με κάτι μεγάλο και τραγικό..
To Tangela. Μια αχρηστη μαζα απο μαστιγια που μοιαζουν με μακαρονια(!?!). Ακολουθει με ελαχιστη διαφορα το Dunsparce και το Nosepass. Το δευτερο ειναι σαν ινδιανικο τοτεμ!
Εγώ ψηφίζω Exploud.
Gulpin-Swallot 2 apomimiseis to grimer-muk
regi trio[:DouuuuuBig Grin]
ego nomizo pos einai to blaziken, exei kapos asximo xamogelo, omos kai to dusclops den paei piso!!
Σίγουρα το Regi trio και το Dunsparce.
Eπόμενη ερώτηση
Ποιο πόκεμον είναι ποιο άσχημο από την τέταρτη γεννιά?

Υπάρχουν πολλά υποψήφια, είναι τα χειρότερα που έχουν βγει ποτέ αλλά θα διαλέξω το Minomucchi. Είναι τύπου bug αλλά ειλικρινά δεν έχω καταλάβει όταν το σχεδιάζανε τι είχανε στο μυαλό τους
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's