Legendary Pokémon

Full Version: Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Επιτελους... τα remakes των Ruby and Sapphire ειναι εδω... συζητηστε ελευθερα




[Image: 2ir4rwo.jpg]
Αυτά είναι!!!!!!Εννοείται πως θα πάρω την OmegaRuby.Αν είναι σαν τα remake της 2ης γενιάς θα είμαι ικανοποιημένος.
για να πω την αληθεια κοντεψα να πεσω απο τον καναπε οταν το ειδα Toungue ελπιζω οταν βγουν να εχω λεφτα....(ακομα δεν εχω παρει ουτε x/y :/ ) μαλλον θα παρω την AlphaShapphire...
εγω επειδη επαιξα με την Sapphire λεω να παρω το remake της Ruby...
Εγώ πάλι είχα πάρει την Ruby και για τον λόγο αυτό λέω να πάρω πάλι OmegaRuby.Τιμώ την παράδοση.
(07-05-2014 06:13 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]Εγώ πάλι είχα πάρει την Ruby και για τον λόγο αυτό λέω να πάρω πάλι OmegaRuby.Τιμώ την παράδοση.

Έτσι πάει. Εξάλλου GROUDON. Δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο.
φανταζομαι οτι το Mega Latios/Latias τα κρατανε για προμο ε;

τελικα εχεις δικιο tzanako... Alpha Sapphire θα παρω τελικα
Ολαλαλαα!! Έμεινα μόλις το είδα πραγματικά από έναν φίλο μου στο fb... Kyogre for the win εννοείται!!! Με τόσα spoilers που μας έκαναν στις X/Y λογικό ήταν κάποια στιγμή να βγάλουν επίσημη ανακοίνωση Big Grin
Meh!
Αν δεν δω εικόνες απ'το παιχνίδι,δεν λέω τίποτα. Toungue

Btw,welcome back,LuX
Ελπιζω να ειχα δικιο σε αυτο που σκεφτηκα
και να ειναι κατι σαν sequel και οχι remake
OmegaRuby και Mudkip. Big Grin
Για το starter παντως λεω να μην παρω νερου παλι οπως την πρωτη φορα και να παρω Treecko.
(07-05-2014 10:21 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]Για το starter παντως λεω να μην παρω νερου παλι οπως την πρωτη φορα και να παρω Treecko.
χμ...το θεμα των starters δεν το ειχα σκεφτει...οταν επαιζα την emerald ειχα παρει mudkip....οποτε ισως παρω κι εγω treeko
Σε όσους δεν έχουν 3ds να πουλήσετε κάνα όργανο να πάρετε. Δεν με νοιάζει τι θα κάνετε.

Alpha Sapphire για εμένα.


Υ.Γ Άργησα να ποστάρω διότι είχα πάει να δω τον Spider-Man, αλλά τα νέα τα ξέρω από τις 6.
(07-05-2014 10:35 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Σε όσους δεν έχουν 3ds να πουλήσετε κάνα όργανο να πάρετε. Δεν με νοιάζει τι θα κάνετε.

Αυτο στον σκορπ πες το

Αληθεια, στην τριτη γενια ποια κασετα επαιζες grimm;

Also, θελω και εγω να παω να δω τον σπαιντερ μαν καποια στιγμη
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's