Legendary Pokémon

Full Version: Τι θα λέγατε αν...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Τι θα λέγατε αν κάποιος σας χτύπαγε την πόρτα και σας έλεγε ότι έχετε κερδίσει το joker?
Σε εναν φιλο: "Βαλε τα καλα σου αποψε και ετοιμασου για ξενυχτι. Κλεινω πρωτο τραπεζι πιστα στα μπουζουκια και κερναω σαμπανια".

Σε εναν ασχετο: "Τα τρελα σου, αλλου. Παρε δρομο πριν αμολησω το σκυλι και καλεσω το τρελοκομειο να σε παρει με ζουρλομανδυα".

Τι θα λεγατε αν υπηρχε ειρηνη σε ολο τον κοσμο?
«Μποοοο, μονοτονία»... Αστειεύομαι φυσικά. Toungue Μάλλον θα έλεγα «Επιτέλους! Όχι άλλοι πόλεμοι».


Τι θα λέγατε εάν κερδίζατε ένα PS3 μαζί με μία τηλεόραση 50", με 200Hz, 5000000:1 και, φυσικά, FullHD;
"Alright!" Θα έπαιζα λίγο με το PS3, μετά θα το πούλσγα και θα αγόραζα ένα netbook και ένα DSi, και θα έψαχνα καινούργιο σπίτι να βάλω την τηλεόραση Toungue

Τι θα λέγατε αν κάποιος άγνωστος στο δρόμο σας έδινε ένα πενηντάευρω;
"Ακόμα 35 € για το Guitar Hero Metallica!" Μετά ίσως και να ρώταγα γιατί μου το δίνει.

Τι θα λέγατε αν κάποιος που τον θεωρείτε φίλο σας διαδίδει ψευδείς φήμες για εσάς;
Δεν θα έλεγα...θα έδερνα!πλακίτσα, θα τον ρώταγα τι πρόβλημα έχει μαζί μου.

Τι θα λέγατε αν κάποιος φίλος σας χούφτωνε στα καλά καθούμενα?
(31-03-2009 02:02 PM)milton Wrote: [ -> ]Τι θα λέγατε αν κάποιος φίλος σας χούφτωνε στα καλά καθούμενα?

''Ρε ανωμαλε!''...και μετα θα τον χουφτωνα και εγω.χΔ

Τι θα λεγατε....εαν συνανταγατε τον Arty2 απο κοντα?Ο.Ο
«Γεια, είμαι ο Κώστας.» ;/ Βασικά αυτό θα το έλεγα σε κάθε μέλος του LPF που θα γνώριζα.

Τί θα λέγατε εάν έβγαινε η Pokemon Platinum στην Ευρώπη αύριο;
"Damn, δεν έχω λεφτά, αλλά και πάλι θα μου την πάρει άλλος..." και anyway, η Fnac/Πλαίσιο/wth πέφτει και κάπως μακριά. :Ρ


Τι θα λέγατε αν κάποιος φίλος σας χαλούσε/άρχιζε new game σε μια κασσέτα Pokemon, στην οποία έχετε πολύτιμα Pokemon και έχετε περάσει ατέλειωτες ώρες για να φτάσετε σε αυτό το επίπεδο;
''Να πας να χαθεις παλιοπαιδο.Εγω τοσο καιρο εκπαιδευα τα καλα μου ποκεμον τζαμπα?''
και θα πεφτε και ξυλο και φυσικα δεν θα ταν φιλος ποια.

τι θα λεγατε αν ενας ''εχθρος'' σας ή καποιος αλλος που δεν σας συμπαθει ηθελε να γινετε φιλοι?
«Οοοο» και φυσικά θα δεχόμουνα ευχαρίστως. Ποτέ δε λέω όχι σε νέες φιλίες. Big Grin

Τι θα λέγατε εάν κάποιος φίλος σας, σας έσπαγε κάτι που σας το είχε κάνει δώρο μία φίλη;
Πόσο M@λ@&@ς μπορείς να είσαι?

Tι θα λέγατε αν ο Satoru Iwata σας παραχωρούσε την προεδρία της Nintendo?
"Λεφτά λεφτά λεφτά λεφτά λεφτά λεφτά λεφτά λεφτά λεφτά"

Τι θα λέγατε αν μιλάγατε στον Darvor για ένα σοβαρό θέμα στο MSN κι αυτός σας έγραφε; Toungue
"Σουβλάκι με τζατζίκι" για να κερδίσω την προσοχή του υποθέτω...

Τι θα λέγατε αν σας πρότειναν να παρουσιάσετε εκπομπή στην τηλεόραση;
θα με πορωνε!!!!!Big Grin

τι θα λεγατε αν βρισκατε μια βαλιτσα με 1000000 ευρω στο δρομο?????
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's