Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Όντως την ίδια απορία έχω και γω , μάλλον είναι κάποιο είδος ανωτερώτητας....Toungue
Aλλά για να μας πει κάποιος αντμίνης....

Staraptoras Wrote:kai me ta 2 al

Σίγουρα ε; Δε μιλάω για το Brawl αλλά για παιχνίδια gamecube...(καλά έτσι κι αλλιώς δε θα πάρω παιχνίδι gamecube τώρα οπότε δε με νοιάζει....)
Είναι κάποιες εσωτερικές αλλαγές, αλλά όσοι έχετε το + δεν θα δείτε κάποια αλλαγή προς το παρόν.
αρα, αυτο το + θα μας δινει προνομια. ετσι??
Σε σχέση με τους απλούς χρήστες ναι, απλά δεν είναι άτι επιπλέον απο την τωρινή κατάσταση γιαόσους το έχουν.
Sad κριμα οι αλλα οταν λες αλλαγες τι εννοεις ακριβως Wink ????
εγω δεν εχω αυτό το +, τι κερδιζω;
Δεν είσαι απλώς χρήστης άρα δεν έχει προνόμια...Smile
diladi osi exoume + exoume pronomia ?????

kai an exo pronomia pia ine afta ????
Ουφ... υπάρχουν κάποιες μικροδιαφορές σε σχέση με τους απλούς χρήστες (δηλαδή κάτω από 50 posts) αλλά όχι κάτι τόσο δραματικό για να τα πει κανείς "προνόμια". Αφορά μόνο κάποιες διαχειριστικές αλλαγές.

Επίσης, off-topic (αλλά παρακαλώ να μην συνεχιστεί η εκτός θέματος συζήτηση), αύριο θα ανακοινωθούν οι λεπτομέρειες για το τουρνουά Smile
ok thanks arty2 gia tin voi8ia kai kali epitixia se osous pernoun meros sto tournoua (afto akoustike les kai dinoume eksetasis Toungue)
να ρωτησω αν θελω να αρχισω να κανω ev training πρεπει το pokemon να ειναι UT?
Ναι. Αν δεν είναι, μπορείς να του βγάλεις τα ήδη υπάρχοντα Effort Points με τα berry #21-26.
ωχου αυτο ισχυει και στα ποκεμον που εχουν προπονηθει με exp.share?
nai giati to pokemon pou exi to exp share perni eksisou ta idia EP me afto pou polema
πουυυυυυυυυ poor armaldo nvm θενξ παιδια...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's