Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
επειδη σκοπευω να κανω βιντεακια με μαχες ποκεμον κ.τ.λ., τι καμερα μ συνιστατε για τετοια περιπτωση???
cyber shot sony me 4 mb...αλλα να εχεις καπου σταθεροποιημενη την καμερα...οκ??
χρειαζομαι ομως καμερα, με την οποια
1 δεν χρειαζεται να την κραταω ή να την εχω σταθεροποιημενη καπου. δηλαδη να στηριζεται απο μονη της
2 να εχει τελεια αναλυση
3 να ναι λιγο οικονομικη, μιας και υπαρχει οικονομικη κριση φετος και ολα γινονται ακριβα..... Sad
(08-06-2009 09:22 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(08-06-2009 09:18 PM)Rhyperior Wrote: [ -> ]Οκ αρα πρεπει να τερματισω και εκεινη τη pearl μεσα σε 12 μερες...

Δεν χρειάζεται να την τερματίσεις, απλά χρειάζεσαι το Mystery Gift.

Το μεταφέρεις στην Platinum, έχοντάς το στο party σου μιλάς σε μια κοπελιά στη Floaroma, αυτή σου δίνει το Gracidea Flower και είσαι έτοιμος.
Νομίζω πως άμα υπάρχει κοντά Mystery Gift Event ενεργοποιείται αυτόματα το Mystery Gift.Καλά θυμάμαι;
Καλα θυμασαι. Το μονο που χρειαζεται ειναι ο παικτης να εχει παρει Pokedex
(08-06-2009 09:30 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]χρειαζομαι ομως καμερα, με την οποια
1 δεν χρειαζεται να την κραταω ή να την εχω σταθεροποιημενη καπου. δηλαδη να στηριζεται απο μονη της
2 να εχει τελεια αναλυση
3 να ναι λιγο οικονομικη, μιας και υπαρχει οικονομικη κριση φετος και ολα γινονται ακριβα..... Sad

Εγω παντως μια panasonic εχω. NV GS27 συγκεκριμενα

1) οι περισσοτερες εχουν δωρο τριποδο. Μπορει να μην ακουγεται βολικο για να παιζεις ντη ες και να εχεις ενα παλουκι απο διπλα αλλα συνηθιζεις μετα απο λιγο
2) μπορει να σου αρεσει περισσοτερο ετσι, αλλα ενημερωτικα, και με μετρια αναλυση φαινονται ολα καλα στις μαχες
3) φθηνες ειναι (οχι πανω απο 150€)

(εχω τραβηξει βιντεο την πιο σουπερντουπερικη μαχη απο το οφφισιαλ τουρνουα οποτε μην object τις υπερτατες αυτες γνωσεις)
Εχω εναν 65 Empoleon, και σκεφτομαι να του μάθω Earthquake. Δεν θυμάμαι natures etc αλλα νομίζω οτι ενα Ερθκουέικ είναι καλό γενικά. Το MovePool είναι:
Surf
Hydro Blast (αυτο που πέρνουν τα στάρτερς)
Ice Beam
Drill Peck

Τι να βγάλω? Όλα μου έχουν φανεί πολύ χρήσιμα κατα καιρούς, αλλα το Ερθκουέικ είναι απο τα αγαπημένα μου. Επίσης έχετε καμια άλλη αλλαγή στο Movepool? (δεν θέλω να τον ΕΒαρω κλπ. απλά θελω να τον ανεβάσω λίγο και να είναι καλός για ελιτ φόρ πώνινγκ αλλα και λίγο Μπατλ τάουερ εξέτερα.)
Βγάλε το Hydro Blast,την ίδια δουλειά κάνει και με Surf αν και πολύ πιο αδύναμο.Βέβαια δεν έχει καλό Attack σε σχέση με το Sp.Atk του,αλλά για το E4 μια χαρά θα είναι...
Πως βρίσκω το Ruby στην leaf green/fire red? το ξεχνώ συνέχεια.
Πρέπει να έχεις το National Dexter το οποίο το λαμβάνεις από τον Oak εάν πιάσεις 60 ή περισσότερα Pokemon. Έπειτα πας στο One Island και μιλάς στον Bills. Μετά από αυτό, θα κάνεις Surf στα δεξιά σου, και θα πάς προς τα πάνω. Θα δεις δύο ανθρώπους της Team Rocket. Μπες εκεί που μπαίνουν, και πάρε το Ruby.
Event Regigigas παίζει να γίνει (αυτό που ξεκλειδώνει τη σπηλιά με τα regi στην Platinum);
Και μιας και λετε για Events , θα δουμε ποτε event arceus στην Ελλαδα; Γενικα η ταινια παιζει να προβληθει στους κινηματογραφους ;
Μεχρι τωρα το Shaymin event ειχε πολυ λιγοτερο κοσμο απ' ο,τι περιμεναν. Αν συνεχισει ετσι, πολυ χλωμο να δουμε κι αλλα events. Οχι απιθανο, χλωμο.
Τι λεει καλητερα για wifi battles , η platinum ή η diamond και γιατι ;
Η Platinum γιατι μπορεις να ανεβασεις βιντεακι του αγωνα σου ωστε να το δουν και αλλοι.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's