Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Σας ξαναλεω. Εκτος απο τα τρανταχτα που παραδεχονται ολοι, τα αλλα ειναι αμφιλεγομενα. Ακομα και το Sky Forme Shaymin ειναι προς το παρον Uber (θυμαστε τι ειχε γινει και με τη Latias ας πουμε)

Edit: LOL (post time)
Το τέξτ πάνω/κάτω απο τα natures (fe. Hates to lose.) σημαίνει τιποτα η ειναι απλα flavour?
Lucario, check εδώ.
Να 'σαι καλά, και ας πούμε υπάρχει καμιά τεράστια διαφορά ανάμεσα απο 26 και 31 ξέρω γώ? (Λβλ 100, 255 ΕΒς)
(22-06-2009 12:43 AM)Lucario Wrote: [ -> ]Να 'σαι καλά, και ας πούμε υπάρχει καμιά τεράστια διαφορά ανάμεσα απο 26 και 31 ξέρω γώ? (Λβλ 100, 255 ΕΒς)

Γενικως δεν ειναι τεραστια η διαφορα. Εκει που πρεπει να προσεξεις ειναι το Speed. Αν θες ενα Pokemon να φτασει Max Speed πρεπει να προσπαθησεις να το βρεις με 31, γιατι εστω και ενα λιγοτερο να εχει, ενας αντιπαλος με 31 θα στο περναει.
Εχω απορια που μου δημιουργηθηκε μετα απο συζητηση...

Αν πηγαινα να παρω το event Shaymin απο το Mart και ειχα μαζι μου ενα Timid Synchronizer,θα ισχυε οτι θα μου βγαιναν Timid; Γιατι ειναι μια παρομοια κατασταση με τα θρυλικα Pokes πριν πατησεις Α πανω τους.Το Synchronize ισχυει τοτε...στο Shaymin;
Όχι. Το Synchronize ισχύει μόνο σε μάχες.
μια ερωτηση, επειδη εχω μπερδευτει. ενω κοιτουσα τα tutorials που μ εδειξε ο θανος, σε ενα εδειχνε tutorials, που ειναι βασισμενα σε ενα adobe photoshop, ενω εγω ειμαι μελος στο photoshop.com. με ποιο απ αυτα τα 2 γινονται σιγκς? με μπερδεψαν!!!
/EPIC FACEPALM
Οι sigs γίνονται με φαντασία και μεράκι. Από εκεί και πέρα, πρέπει να μάθεις να χρησιμοποιείς τα εργαλεία. :Ρ
εγω ομως ρωτησα αλλο πραγμα. ρωτησα αν φτιαχνω σιγκς ή με το photoshop.com ή με το adobe photoshop.....
Gawdamnit, σου φαίνεται το photoshop.com NA EINAI ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ;!;!;!;!; Πας στο http://www.adobe.com πατάς trials, κάνεις εγγραφή και μετά κατεβάζεις το Photoshop για Windows που είναι ~900mb
πηγα εκει, αλλα μου εχει διαφορα μοντελα του φωτοσοπ. ποιο ειναι το καλυτερο?
http://www.adobe.com/downloads/


[Image: scx25c.png]



Διαλέγεις "Try" και μετά βάζεις το email με το οποίο έκανες την εγγραφή και τον κωδικό σου. Μετά θα διαλέξεις το Photoshop για Windows το οποίο είναι ~900mb. Όχι για Mac! ^^
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's