Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
o bills mou ixe dosi to site (den to leo me to onoma tou giati den epitrepete) gia na to valo sto pc mou, an 8es rota afton, vevea to site ine klisto gia tin ora......elpizo na katalavenis gia pio milao, an pali den exis katalavi kita sto thread: eklise ?!
(28-12-2009 06:59 PM)Fake Apology Wrote: [ -> ]Οριστε.

μα εγω εννοω για το DS. οχι για το wii
(28-12-2009 06:59 PM)Fake Apology Wrote: [ -> ]Ερμ...ψαχνω εδω και πολυ καιρο να βρω αυτο το προγραμμα αλλα μεχρι τωρα δεν τα εχω καταφερει. Ξερει κανεις που μπορω να βρω το Photoshop?

http://www.adobe.com/downloads/?PID=2294914
It's just a 30-day trial, αλλά είναι η μόνη νόμιμη λύση :> (πέρα από το να το αγοράσεις ofc)
Εναλλακτικά, δοκίμασε κάποιο παρόμοιο δωρεάν software, π.χ Paint.net. Ανάλογα με τη δουλειά που θες και μπορείς να κάνεις, δεν υπάρχει καμία τρελή διαφορά :Ρ



@Chaos714: Ψάξε.-
Thanks για τα links Cel. Smile And in fact, θελω ενα προγραμμα για να φτιαχνω signatures (λαθος μου που δεν το ανεφερα απο την αρχη) και καλυτερα να ειναι free-license. Τωρα αν το Paint.net μπορει να κανει αυτην την δουλεια ειμαι κομπλε.
Μπορεί και με το παραπάνω, οπότε καλά είσαι :Ρ
*points at NM2's sigs*
mou epitrepete na kanw mia erwtisi???


pios skeftike na kanei games sto LP?
profanos o arty me ton moderator Wink
A! kala
(29-12-2009 12:14 PM)GIANNIS Wrote: [ -> ]profanos o arty me ton moderator Wink

Ποιος είναι ο moderator; Απ'ότι ξέρω το games section δημιουργήθηκε πέρσι (και είχε πορώσει όλο το φόρουμ) αν και νομίζω υπήρχε και πιο παλιά....

Ιδέα του Herc (aka Arty2)
kala oti peite paidia
(29-12-2009 03:41 PM)Aldark Wrote: [ -> ]
(29-12-2009 12:14 PM)GIANNIS Wrote: [ -> ]profanos o arty me ton moderator Wink

Ποιος είναι ο moderator; Απ'ότι ξέρω το games section δημιουργήθηκε πέρσι (και είχε πορώσει όλο το φόρουμ) αν και νομίζω υπήρχε και πιο παλιά....

Ιδέα του Herk (aka Arty2)

ama kitaksis sto members list (nomizo stin proti selida) 8a dis kai enan pou anti na leei member i admin leei moderator me mov gramata.....den imoun sigouros gia tin apantisi mou apla ipe8esa.

Smile
Για να ξέρεις , αυτός είναι ο Whiteyoshi , είναι mod αλλά για κάποιους λόγους τους οποίους δε γνωρίζω δεν τον έχω δει ποτέ online. Eπίσης ο ΝΜ2 και Ο Μπίλλαρος ήταν παλιά modz με μωβ γράμματα. Αυτά...
(29-12-2009 05:26 PM)Aldark Wrote: [ -> ]Για να ξέρεις , αυτός είναι ο Whiteyoshi , είναι mod αλλά για κάποιους λόγους τους οποίους δε γνωρίζω δεν τον έχω δει ποτέ online. Eπίσης ο ΝΜ2 και Ο Μπίλλαρος ήταν παλιά modz με μωβ γράμματα. Αυτά...

a ok !!!

efxaristo gia tin pliroforisi Smile
O Whiteyoshi απ'οτι θυμαμαι (ειχα ακουσει) δεν ειχε χρονο να μπαινει πια....Ξεχασες να αναφερεις και τν Eraleas.....ενας ακομη Administrator του LP.....
(02-01-2010 01:31 AM)cHr[1]sTozZ Wrote: [ -> ]O Whiteyoshi απ'οτι θυμαμαι (ειχα ακουσει) δεν ειχε χρονο να μπαινει πια....Ξεχασες να αναφερεις και τν Eraleas.....ενας ακομη Administrator του LP.....

O Eraleas μπαίνει τον εχω πετίχει online αλλά δεν τον έχω δει να γράφει κανά ποστ(όσο είμαι στο LP)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's