Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ποιο ποκεμον δινει τα περισσοτερα EP και για που?
http://www.legendarypokemon.net/pokedex ⇦ Επέλεξε sort με το στατιστικό που θες, και θα βρείς
επειδη ειχα καταλαβει πλεον οτι το usb connector μ τα παιξε, το κανα uninstall. ομως, στο install, που πηγα να τ κανω στη συνεχεια, μ λεει το εξης

internet connection sharing error.(6)

λιγη βοηθεια εδω περα?
Εχεις Windows Vista?Γιατι αν ναι,εχω και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα εδω και ενα χρονο....
Για κοιτάξτε εδώ.
Οκ...θα ριξω ματια πανω στην πηγη που μας εδωσες!!Thanks George! :->
(27-12-2009 02:52 AM)cHr[1]sTozZ Wrote: [ -> ]Εχεις Windows Vista?

οχι. τα xp εχω
υπαρχει καποιος, οποιοσδηποτε τροπος να κανεις massive μεταφωρα αντικειμενων απο μια κασετα στην αλλη? εχω βαρεθει να πιανω bidoof, να τους δινω το αντικειμενο και να τα ανταλαζω...
επισεις, αν ξερει κανεις, στο νεο joto υπαρχουν ολα οσα υποστηριζε η platinum? η θα ειναι οπος τα remakes των Red και Green που δεν ειχαν contests πχ...
ipo oti 8imame sto anime anaferonte se contests stin johto opote ine poli pi8ano na exi Big Grin

episis sigoura 8a exi GTS kai alla pola pou 8a ta doume sto melon Smile
τι θα γινει??!! θα απαντησει κανεις στην ερωτηση μ??!! ειναι σοβαρο!!
sorry chaos ego toulaxiston den exo tin apantisi pou psaxnis.

8a sou sinistousa omos na mpis sto forum tou nitendo.gr apo tin stigmi pou afti ta parexoun ston kosmo 8a kseroun kai na sou apantisoun se afto pou rotas.

Big GrinBig GrinBig Grin
@Chaos
(27-12-2009 02:56 AM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Για κοιτάξτε εδώ.

Quoted for emphasis.
μα αυτο εδω ειναι για vista! εγω εχω τα XP
Οριστε.

Ερμ...ψαχνω εδω και πολυ καιρο να βρω αυτο το προγραμμα αλλα μεχρι τωρα δεν τα εχω καταφερει. Ξερει κανεις που μπορω να βρω το Photoshop? Οποιαδηποτε εκδοση δεν θα με χαλαγε, αλλα θα προτιμουσα την πιο προσφατη.
To photoshop , κοστίζει πολύ και για να το βρεις απ'όσο ξέρω χρειάζεται να ψάξεις στα Torent. Τύχαινε να το διαθέτω όσω καιρό είχα vista γιατί μου το χε δώσει ένας φίλος μου γραφίστας.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's