Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(02-01-2010 02:28 AM)Aldark Wrote: [ -> ]
(02-01-2010 01:31 AM)cHr[1]sTozZ Wrote: [ -> ]O Whiteyoshi απ'οτι θυμαμαι (ειχα ακουσει) δεν ειχε χρονο να μπαινει πια....Ξεχασες να αναφερεις και τν Eraleas.....ενας ακομη Administrator του LP.....

O Eraleas μπαίνει τον εχω πετίχει online αλλά δεν τον έχω δει να γράφει κανά ποστ(όσο είμαι στο LP)

me too. αλλα ο whiteyoshi δεν εχει μπει και ποτε. μ αρεσει που ναι και mod.
Εντάξει.Έγινε μέλος,του άξιζε να γίνει mod και έγινε.Άφησε το φόρουμ για δικούς του λόγους.Also,ο Eraleas μπαίνει που και που,απλά δεν ποστάρει.
Ναι ωραια ολα αυτα αλλα δεν νομιζετε οτι αυτο το θεμα ειναι για ερωτησεις περι ποκεμον και οτι τοση ωρα συζητατε?...
Η συνέχεια εδώ: #f...php?fid=78

(Lol Arty, λάθος thread έκλεισες Toungue)
Παίδες το ότι δεν ποστάρω δεν σημάινει ότι δεν παρακολουθώ τις συζητήσεις. Εχω πολύ καιρό να παίξω και οι γνώσεις μου φτάνουν μέχρι τις RSE/FRLG οποτε δεν θα μπορούσα να βοηθήσω και να το ήθελα. Ποστάρω όταν θεωρώ πως πρεπει και έχω κάτι να πω.
Και για όσους έχουν απορία, εγώ είχα επιμείνει να δημιουργηθεί φόρουμ εξ'αρχής.

O Whiteyoshi έχει σοβαρούς λόγους για τους οποίους δεν μπορούσε να συμμετέχει. That's all I can tell.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's