Legendary Pokémon

Full Version: 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Σε λίγες μέρες θα ανακοινωθεί το 2ο Πρωτάθλημα του Nintendo.gr σε συνεργασία με την Nortec, και λίγο αργότερα θα ξεκινήσουν και οι αιτήσεις συμμετοχής. Και τα δώρα είναι καλύτερα από την προηγούμενη φορά Wink

Περισσότερες λεπτομέρειες αναμένονται σύντομα, ωστόσο ποιοί από εδώ σκοπεύετε να συμμετέχετε ώστε να έχουμε μια γενική εκτίμηση; Παρακαλώ στα σχόλια να αναφέρεται και πόσοι φίλοι σας θα συμμετέχουν στο τουρνουά, αν τυχαίνει να μην είναι γραμμένοι στο φόρουμ μας.

ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ


---
Ημιτελικός #1: zeus198 vs GeorgeSlayer - http://www.youtube.com/watch?v=KqKQ0kp7-HQ

Τελικός: Adk vs GeorgeSlayer - http://www.youtube.com/watch?v=cu86yvMReQw
Έχω ασύρματο, και πιθανώς να πάρω μέρος και ο αδερφός μου...

(2nd post)
8a paro meros sigoura........8a grafti kai enas filos mou ara apo emena metriste 2 atoma Big Grin

also 3rd post Toungue
Εγώ θα πάρω μέρος αν προλάβω να φτιάξω ομάδα,και ίσως και αν δεν προλάβω.Μπορεί να πάρει και κανένας φίλος μου μέρος,αρκεί να βρουν πισi ίντερνετ κ' γουάι φάι...
εννοειται οτι θα συμμετασχω, αλλα το usb connector μ τα χει παιξει λιγο τωρα τελευταια και δεν μπορω να το φτιαξω. σκεφτηκα ομως να το απεγκαταστησω, αλλα θα χει ρισκο....

λιγη βοηθεια εδω....
Θα συμμετάσχω λογικά κι εγώ, για φίλους πάλι δε νομίζω - δεν πολυασχολούνται.

@chaos: Και εγώ έχω πρόβλημα αυτόν τον καιρό με το connector, μου βγάζει ένα error 52103 και για να συνδεθώ αναγκαστικά κάνω unistall και το μετά ξανά install και λειτουργεί κανονικά. Δες επίσης αν το firewall επιτρέπει τη σύνδεση με το connector. Όποιος έχει καλύτερη λύση ας βοηθήσει...
Παιδιά κι εμένα το USB Connector μου κάνει (ή μάλλον έκανε) κάτι τέτοια.

Τώρα,ψήφισα "Πιθανώς ναι" διότι προσπαθώ να φτιάξω μια (αξιόλογη) ομάδα,αλλά μπορεί να μην τα καταφέρω.
ελεος!!! και σε σας δεν παιζει!!!??? φανταστειτε! η γριπη των usb connector!!!! ToungueToungueToungue

anyway, ποτε αρχιζει το τουρνουα?
εγω αν εχω ετοιμη ομαδα γιατι αλλιως δεν νομιζω να παιξω με non-EV trained
Εγω κλασσικα,θα παρω μερος γ την πλακα μου....απο ποκεμον εχω αρκετα μεσα στ box μ οποτε απλα πρεπει να αποφασισω με ποια απο αυτα θα παρω μερος.
Δεν υπαρχει χρονος δυστυχως φετος...αν και θα ηθελα να προσπαθησω....οχι δεν θα παρω μερος....
εγω αμα προλαβω να φτιαξω ομαδα ευχαριστως...@people who have USB-Connector:σας εφαγα εχω modem Toungue
(04-12-2009 02:31 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]εγω αμα προλαβω να φτιαξω ομαδα ευχαριστως...@people who have USB-Connector:σας εφαγα εχω modem Toungue

χα και εγω εχω Big Grin
δυστηχως ουτε φετος θα παρω μερος στο πρωταθλημα... Sad περισυ δεν ειχα Wi-fi (ουτε και φετος, αλλα θα μπορουσα να παρω) και φετος δεν εχω καθολου χρονο... ελπιζω ομως να καταφερω να παρω μερος στα επομενα πρωταθληματα! ΤΡΕΜΕΤΕ! Toungue

επιτελους 500 posts!
Εγώ θα πάρω ασύρματο μόντεμ σε λίγες μέρες οπότε "Ναι, θα πάρω μέρος!"
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's