Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon TCG Τουρνουα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Θα πάω γιατί, let's face it, άμα δεν πάω ούτε εγώ, έχουμε πρόβλημα.
http://www.kaissagames.com/ekdilosi/pane...a-2677.htm

Εδώ γιατί λέει 3 και 4 Δεκεμβρίου; Toungue Λέτε να έγινε και να το χάσαμε; Toungue
Κοίτα την ημερομηνία που αναρτήθηκε. Toungue
http://www.kaissanet.gr/index/specia...δεκεμβρίου
Το δικό σου λέει και για λεφτά, στο δικό μου ήταν τζάμπα. Toungue

Oh well απλά ξυπνήστε με κατά τις 11 και θα έρθω. Toungue
Άντε θα έρθω και εγώ. Αρχάριοι τρέμετε!
Παρακαλείται ο κύριος Adk να φέρει μαζί του και καμιά κάρτα να μου δανείσει. Ευχαριστώ. Toungue

(τρέμω τον Peke γι'αυτό το λέω Big Grin )
Λολ Toungue Εκτός από Garchomp θες τίποτ'άλλο; ΑΑΑ επίσης, έχεις sleeves;; Γιατί θα ψιλοδυσκολευτώ να τα δώσω αν δεν έχεις. Sleeves είναι εκείνες οι θηκούλες που βάζουμε τις κάρτες για να μην καταστρέφονται στο ανακάτεμα κοκ. Δεν είναι ακριβές γενικά.
Πήγαινε σε μια κάισσα θα βρεις αν δεν έχεις GS.
Adk, άστο. Δεν έχω και δεν προλαβαίνω και να βρω. Θα παίξω με το Theme Deck για να έχω δικαιολογία μόλις χάσω. Big Grin
Προς όλους τους παίκτες,

Η Καισσα Αμαρουσίου θα αρχίσει να κάνει Pokemon tour.
Συγκεκριμένα αυτό το Σάββατο θα γίνει στις 4 το απόγευμα και θα είναι theme deck για αρχή τα tour, λόγο του ότι τα παιδιά δεν έχουν όλοι τους ακόμα custom deck.

5ευρώ θα είναι η συμμετοχή και λογικά θα έχει boosters σαν prizes. Ίσως κάποιοι που δεν με πιστεύεται να πάρετε τηλ στην κάισσα και να ρωτήσετε. (από το site τους μπορείτε να βρείτε το τηλ).

(όλα αυτά από έμπιστο άτομο τα έχω μάθει)
(μαζεύτηκαν στα goody's το σάββατο που μας πέρασε και έπαιξαν και ήταν 12-13 άτομα, ναι ακούγεται λίγο περίεργο ίσως ο αριθμός)

Edit: τελικά ελάτε με ότι deck θέλετεSmile
Αν κανονίσουμε μερικοί από εδώ μέσα εγώ ίσως πάω κάποια φορά. Αλλά σίγουρα όχι το επόμενο Σάββατο.
Ναι αν έρθετε κάμποσοι ίσως έρθω και εγώ, με μάλλον Garchomp δανεικό (ή και όχι) deck.
Εγώ ευχαρίστως να περάσω αν δεν προκύψει τίποτα μέχρι το Σάββατο αλλά αν πάω και είναι πάλι 2 άτομα εκεί, θα τα ακούσουν οι φίλοι σου. Toungue

Ευκαιρία να δοκιμάσουμε και καμιά Plasma Storm κάρτα.
Φίλε NM2 τι να σου πω, φταίω εγώ τότε που τους πιστεύω. Ένας πάντως από τα παιδιά περιμένει να γίνει activate το account του αλλά δεν του έχει έρθει e-mail, αν το φτιάξατε τότε έχει κάνει λάθος.
Τπτ καλό δεν άνοιξα σήμερα. Αλλά ένας άνοιξε 3 hypnotoxic lasers, κανείς τους όμως virbank city gym.
Αστειευόμουν μεν, αλλά όντως θα σπαστώ αν δεν είναι κανείς.

Στείλε μου το username του σε PM btw.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's