Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon TCG Τουρνουα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(06-05-2011 08:29 PM)Philip Wrote: [ -> ]ΟΚ λοιπον, θα ενημερωσω το καταστημα, κ το αλλο Σαββατο στις 3 θα κανουμε το 1ο Τουρνουα!

PLZ να βρουμε 1-2 ατομα ακομα... θελουμε κοσμο Toungue
Pokemaniac πονταρω στο +1 σου Toungue

Υ.Γ οποτε ισως αυριο παρω κανενα booster black and white Smile

Θα φροντίσω κι εγώ για άτομα, υπάρχουν απλά δεν μπαίνουν στο LP.
Μια ανακεφαλαίωση για να μην χαθούν οι υπόλοιποι

(15:00 {3 ακριβώς}) στην :
Κάισσα Βικτώριας (Μονόκερως)
3η Σεπτεμβρίου 118 Πλ. Βικτωρίας
τηλ.: 210 88 13 990
email: [email protected]

Πήρα 10 φακελάκια σήμερα, πέτυχα κάποια καλά πραγματάκια. (HG/SS series + Call of legends)
Οk, και εγω μεσα ειμαι αν τελικα καταληξουμε Σαββατο....Παρακευες εχω μαθημα μεχρι τις 8 τ απογευμα

Υ.Γ: Μαζι μ εμενα κατα 99% θα εχουμε κ αλλα 2 ατομα,τν κολλητο μου κ τν αδερφο μου....
Πολυ ωραια!!!

@pokemaniac. βαλε και ημερομηνια . 1ο Τουρνουα στις 14/5! Δηλαδη το αλλο Σαββατο Smile
14/5 ?? δηλαδή ΟΧΙ αύριο έτσι;

EDIT: Αν είναι έτσι θα σας κεράσω και σε κάνα μαγαζί ποιο μετά να και θα είναι τα γενέθλιά μου. Wink
Sorry με πηρε ο υπνος χτες. Ναι σημερα θα ενημερωσω το μαγαζι για την αποφαση μας ( οτι θελουμε Σαββατο δηλαδη) ισως να μην ειχαν προβλημα ουτε για σημερα, αλλα για να ειμαστε σωστοι και να μην υπαρξει προβλημα καλυτερα απο το αλλο Σαββατο. Να το ξερουν και ολοι νωριτερα Smile (παικτες και μαγαζι)
nice, το μαγαζί είναι αρκετά μεγάλο; σκεφτόμουν αν γινόταν να έφερνα εκεί την τούρτα. xD
Είναι, αλλά don't do it, μην μας πετάξουν έξω αμέσως, ακόμα δεν αρχίσαμε. Toungue
Μόνο ο Φίλιππος μπορεί να επιβεβαιώσει κάτι τέτοιο, βέβαια δεν έχω πρόβλημα να γράφει πάνω η τούρτα και Καίσσα (για να είναι και διαφημιστική).
Μολις το ειπα κ ο Κ Χρηστος(Σωτηρακοπουλος) Πεταξε απο τη χαρα του! Θα παιξει και εκεινος, και εγω τελικα Toungue

Οσο για τη τουρτα.... θα μπορουσες ΑΝ δεν θα ειχαμε παραλληλα και release στο Magic the gathering... επεσες στη μερα... Sad sorry
oo faq!!! δηλαδή δεν παίζει εκεί χώρος ε;(λόγω του release) κρίμα... Αν και μικρή τούρτα θα έχω (15 άτομα~ max) δεν θα είναι και γάμος xD
anyway δεν πειράζει
Να αναφερω το στυλ του Τουρνουα, και ντροπη μου που δεν το ειχα κανει ηδη Toungue

Το μαγαζι μου προτεινε και το θεωρω πολυ καλο να ειναι οπως τα τουρνουα yugi.

Δηλαδη : 5 ευρω συμμετοχη. Περνετε ενα booster (σιγουρα θα μπορειτε να διαλεξετε τη συλλογη που θελετε). Και αναλογα τα ατομα, τοσοι γυροι κ τοσα βραβεια. Στο yugi ειναι συνηθως 20 ατομα και δινω 11-12 booster βραβεια.(για να εχετε στο νου σας μια αναλογια)

Τωρα μου ειπαν οτι αναλογα μπορουμε να δινουμε tins ή blisters αν ο 1ος δεν θελει boosters.
(Η γνωμη μου ειναι καλυτερα απο B&W γιατι μπορει να εχει κ καρτα που δινει access για το beta του Pokemon TCG online)

Για τυχον αποριες, με ρωτατε.
(10-05-2011 07:29 PM)Philip Wrote: [ -> ]Τωρα μου ειπαν οτι αναλογα μπορουμε να δινουμε tins ή blisters αν ο 1ος δεν θελει boosters.
(Η γνωμη μου ειναι καλυτερα απο B&W γιατι μπορει να εχει κ καρτα που δινει access για το beta του Pokemon TCG online)

Damn, ο κύριος Χρήστος είναι αρχηγός. Big Grin
Also, το αν το φακελάκι θα έχει κάρτα με κωδικό για το Beta του PTCGO θα το ξέρετε από πριν, αν η κούτα έχει κάτω αριστερά στην μπροστινή όψη το σύμβολο του PTCGO, όλα τα φακελάκια της κούτας θα έχουν την επιπλέον κάρτα.
(06-05-2011 07:10 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]είναι και ο Dravor ακόμη, α, έχω και άλλον ένα γνωστό μου που δεν είναι μέλος εδώ.
(Βάλε άλλους 2 δηλαδή)

Εγώ είμαι ο γνωστός σου Angel xD
Also, δε γινόταν σήμερα να έρθω λόγω... ας μη το πω καλύτερα

Τέλοσπαντων, άμα διατηρηθεί το εβδομαδιαίο θα έρχομαι και εγώ για τη κλασσική δόση PTCG όταν δε θα υπάρχουν εμπόδια.~
τελικα εγινε? θανε παρε ενα τηλ
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's