Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon TCG Τουρνουα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Ρε Θάνο αφού δεν ξέρεις να παίζεις, γιατί παιδεύεσαι; :-P

On a more serious note, ελπίζω να υπάρχει και κάποιος αρκετά αρχάριος ώστε αν πάω να πάρω επιτέλους την πρώτη μου νίκη. :-P
Grim Ripper τι λένε τελικά οι δικοί σου, θα πάτε σήμερα από Κάισσα; Συμπτωματικά μου είπε ένας φίλος μπας και μαζευόμαστε σήμερα στη Βικτώρια οπότε του είπα να περάσει απ' το Μαρούσι, ελπίζω να μην τον κουβαλάω άδικα πάνω.
Τελικά άκυρο για σήμερα στην κάισσα αλλά μου είπε θα είναι 5-6 άτομα στα goody's αν θες πήγαινε από εκεί. (τώρα τον ρώτησα και αυτή την απάντηση έλαβα). Κάνε ότι θες.

Εγώ δεν θα πάω σήμερα μάλλον την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα θα πάω.

Τελικά ο λόγος που δεν θα γίνει το tour είναι πως οι μισοί θα πάνε να παίξουν vanguard, άτομα υπάρχουν γενικά.
Λοιπόν μόλις έμαθα πως θα γίνεται tour κάθε Σάββατο στις 4 στην κάισσα αμαρουσίου.

ΝΜ2 τελικά έκαναν tour το Σάββατο που μας πέρασε αλλά το κανόνισαν τελευταία στιγμή.
Pokemaniac εσύ θα πας στο tour το Σάββατο ε; Εσύ NM2 θα έρθεις;
Εγώ πάντως θα έρθω σίγουρα
Bump.

Αύριο και εγώ εκτός απροόπτου θα είμαι Μαρούσι και θα κάνω πως παίζω. Όσοι πιστοί προσέλθετε (και φέρτε και κανένα deck να έχουμε καβάτζα).
Παιδιά,με βλέπω μόλις πάρω deck και μόλις γίνω καλός στο TCG,να διοργανώνω tours στην Κάισσα Περιστερίου.Θα σας δίνω και αναλυτικές οδηγίες πώς να φτάσετε εκεί απ'το δημαρχείο Περιστερίου (σταθμός Περιστερίου στο μετρό[προσεχώς]) και από τον σταθμό Ανθούπολης.
Εκεί κοντά είναι και μια μπυραρία,αν θέλετε απογευματινό tour.ToungueToungueToungue

Επίσης,θέλω βοήθεια για την αγορά deck.Σε ποιο θέμα να γράψω,για να μην βγω off topic?
Από ατυχία δεν πήρα δεύτερη νίκη. 1-2 τελικά. Και δεν άνοιξα τίποτα καλό στο booster, μόνο ένα Plasma Grunt ή κάτι τέτοιο και στο online ένα Zapdos Ex.
Τελικά τον κωδικό του booster τον χρησιμοποίησες?
Αν όχι,ξέρω έναν τύπο ο οποίος θα τον ήθελε Toungue.
Έχει κανείς 4 dark patch για ανταλλαγή/πώληση; (κυρίως σε reverse foil, αλλά και σε απλό δεν με πειράζει)
Το τουρνουά είναι σταθερό δλδ θα γίνεται κάθε σάββατο, οπότε όσοι θέλουν πάνε.
4.30 το απόγευμα πάνω κάτω θα αρχίζει οπότε ας είστε εκεί από τις 4 περίπου για να κάνετε την εγγραφή και καμια ανταλλαγή αν θέλετε με κάποιον από εκεί.
Εγώ πάντως δε νομίζω να πάω αυτό το Σάββατο.
Εγώ πάντος όπως έγραψα και στο σπαμ θα πάω μόνο για βόλτα δεν θα πάρω μέρος στο τουρνουά.
Λόγο 3ημέρου σήμερα (και λογικά και το επόμενο Σάββατο) θα είναι λίγα τα άτομα σε σχέση με τις άλλες φορές. (θα είμαι είτε κάισσα είτε goody's από τις 4 περίπου).
Ε παίδες! όσοι έχουν FB τσεκάρετε και αυτό εδώ!
https://www.facebook.com/groups/597632280265562/
Μόλις έφτιαξα FB group για να βοηθηθούν τα νέα μέλη στο PKMN ΤCG.
Προωπικά έπαιζα απο Base Set μεχρι Aquapolis ερασιτεχνικά και τώρα ξαναρχίζω το TCG σε competitive επιπεδο και προσπαθώ και γω σαν όλους εσάς να αναβιώσω το "αθλημα" στην ελλαδα με οποια μέσα εχω.

Η σελίδα θα έχει ώς σκοπό την ενημέρωση των μελων για νεα σε ότι αφορα το TCG , θα βοηθαει με decklists οποιους εχουν αναγκη συμβουλες, και εκεί θα ποσταρονται επίσης τα εβδομαδιαία τουρνουά. Θα χρειαστώ άλλον έναν ή δύο Admins οπότε όσους δω οτι είναι ενεργοί και βοηθητικοι θα γίνουν promoted. Αν μπορείτε παραπέμπστε όσους φίλους έχετε που ενδιαφέρονται για το tcg.
Δε λείπει τιποτα απο την κοινότητα, μόνο λίγη καλή πληροφόρηση και κίνητρο για να μαζευόμαστε και αυτόν ακριβώς τον σκοπό εχει η δημιουργία του Pokemon TCG Greece στο facebook!

Περιμένω απαντήσεις με σκέψεις και ιδέες!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's