Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon TCG Τουρνουα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(28-11-2012 11:47 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Εσύ παίζει να πας; Smile

Με τι deck να πάω; Αφού δεν έχω κ δεν έχω σκοπό να πάρω theme deck. Αλλά αν έπαιρνα έχω 1 rare candy reverse holo και 2 ultra ball (reverse holo / normal) για το deck. Θα πρέπει να δώσω κάπου 20 ευρώ για να πάρω theme deck και να έρ8ω να παίξω και αυτόν τον καιρό τα κρατάω τα λεφτά μου. Που κ που παίρνω κάνα booster pack έτσι να έχω.
(28-11-2012 11:35 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]@Grim Reaper: 6-7; Υπεραισιόδοξο σε βρίσκω. Toungue

@NM2: Κανένα καλό Garchomp πού θα βρούμε; xD

6-7 άτομα είναι normal, αναμενόμενο νούμερο.
Δεν πήρες εκείνα τα Garchomp για $2-2.50 ρε; Ήταν πολύ καλή τιμή. Εγώ δεν έχω κανένα γμτ.
Ψήνομαι, αν και δεν υπόσχομαι τίποτα ακόμα. Theme decks ftw.
Btw τί prizes έχει εκεί στο tour; Εκτός από booster που μου φαίνεται λογικό.
Προφανώς μόνο boosters. Ο πρώτος παίρνει καμιά δεκαριά και όλοι παίρνουν τουλάχιστον ένα.
Βασικά δεν έχω ιδέα πως να παραγγείλω με Pay Pal και τέτοια και επίσης δεν ξέρω τί διεύθυνση να δώσω. Toungue Αν ασχοληθώ περισσότερο κάαααααααποια στιγμή θα παραγγείλω. Toungue
(29-11-2012 01:31 AM)NM2 Wrote: [ -> ]Προφανώς μόνο boosters. Ο πρώτος παίρνει καμιά δεκαριά και όλοι παίρνουν τουλάχιστον ένα.

Ούτε μία promo ρε παιδί μου, τι 'ναι αυτά. Τουλαχιστον 2ος κ 3ος παίρνουν τπτ 5-6 boosters ή μόνο ο 1ος παίρνει πάνω από ένα;
^ Κάπως έτσι, μας δίνουν συνήθως μία κούτα και μας τη μοιράζουν όπως πιστεύουν, συνήθως ο πρώτος παίρνει ή τη μισή ή το 1/3 της και οι άλλοι λίγο λιγότερα όσο κατεβαίνουν.

(28-11-2012 11:35 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Κανένα καλό Garchomp πού θα βρούμε; xD

Έχω 4, αν θες να σου δανείσω για το τουρ εγώ np. Toungue
Οκ αν έρθω σίγουρα θα σου πω, ευχαριστώ που προσφέρεσαι. Smile
Ποιοί σκοπεύουν να πάνε τελικά;
Εγώ θα σκάσω μύτη σίγουρα και θα φέρω μάλλον κι έναν φίλο μου hopefully. Ας πούνε και οι άλλοι να δούμε συμμετοχές.
εγω θα ερθω σιγουρα αν και πρεπει να ετοιμασω deck θυμιστε μου το format πως παει και ποιες καρτες επιτρεπονται μονο
Θα προσπαθήσω και εγώ να είμαι εκεί για την παρέα κυρίως, και αν είναι θα παίξω κιόλας (αρκεί κάποιος να μου θυμίζει τους κανόνες όσο παίζω Toungue )
Drake92 το format είναι από τη συλλογή Black and White και μετά, δηλαδή Black and White, Emerging Powers, Noble Victories, Next Destinies, Dark Explorers, Dragons Exalted και η πρόσφατη Boundaries Crossed. Τώρα άμα φέρεις και παλιές κάρτες να παίξεις προς Θεού δε θα σου πούμε και τίποτα, εμείς προσέλευση θέλουμε Toungue

Α παιδιά όσοι έρθετε να φέρετε και για ανταλλαγές.
Εγώ έχω 60 κάρτες σύνολο (ή όσες έχει το Theme Deck), είμαι μέσα για ανταλλαγές. Toungue Toungue Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's