Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon TCG Τουρνουα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kαι εγω επισης, οπως προειπα, δυστυχως δεν, γιατι δινω proficiency.... Sad
Γειας σας,
ψηνομαι αγρια να ερθω με εναν φιλο μου
ξαναλετε λιγο που γινετε και τις ωρες?
Ποσοι μαζευεσθε συνηθως?
επιτρεπονται ολες οι καρτεσ απο ολες τις εκδοσεις(βερσιον)?
(αυθεντικες φυσικα)
petrara αν μιλάς για το Games Fair που αναφέρθηκε στα τελευταία posts, γίνεται αύριο (βλ. σήμερα) Κυριακή 4 Δεκεμβρίου, στο ξενοδοχείο Στράτος Βασιλικός, στις 12:00.
Αν πάλι μιλάς γενικότερα, κάθε Σάββατο στην Κάισσα Βικτώριας στις 3:00.
Θεωρητικά επιτρέπονται οι κάρτες από τις συλλογές HeartGold-SoulSilver και πάνω αλλά δεν είμαστε περίεργοι σε τέτοια θέματα, με ό,τι κάρτες έχεις έρχεσαι, καλά είσαι.
info γράφω και εδώ:
http://www.pokemon.com.gr/viewtopic.php?f=8&t=140
στη προπόνηση σήμερα στην Κάισσα καλά τα πήγα, Madkinesis nightmare no more!
Σήμερα για σίγουρα, θα βρεθούμε εγώ και οι άλλοι 2, αν έρθει και το NM2 είμαστε κομπλέ.
Κρίμα adk, θέλαμε δυνατό τουρνουα, No problem όμως, υπάρχει και η 10/12 (το Σάββατο)Big Grin
οκ θα προσπαθησω να ερθω αλλα μενω μακρια ρε, να παρει η ευχη!........
ευτυχως εχω h/s ,unleahed,undauted και black/white
σε ευχαριστω αντρικο για την αφιερωση της νικης του madkinesis nightmare! Στειλε σε πμ πως καταφερες και νικησες!! Το αλλο σαββατο ερχομαι για νικες προειδοποιω!!!Αφου σημερα εδινα εξετασεις......
ok θα σου στείλω Big Grin

χθές ήταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α
ήμασταν 7 (η 8??) και οι μάχες ήταν φανταστικές! πραγματικά είχα αρκετή ατυχία αλλά βγήκα προ-τελευταίος, παρόλα αυτά είχα πολύ καλό deck Big Grin
Χαίρομαι που γίνονται τέτοια τουρνουά!
Από σήμερα ο ΗΣΑΠ θα λειτουργεί κανονικά, οπότε είμαστε όλοι ΟΚ για τις 17 (Σάββατο) ;
Λοιπον pokemaniac,μπορεις να μου φερεις αυριο τις trainers που ΄΄αιωνιως΄΄ ξεχναω?? (4 Poke Communication, 3 Poke Catcher, 3 Great Ball)
υπαρχουν τετοια στις καρτες?
(17-12-2011 01:04 AM)andrreaskal13 Wrote: [ -> ]Λοιπον pokemaniac,μπορεις να μου φερεις αυριο τις trainers που ΄΄αιωνιως΄΄ ξεχναω?? (4 Poke Communication, 3 Poke Catcher, 3 Great Ball)
δεν νομίζω να τις έχω, θα ψάξω.
Ανδρέα, θα φέρω cam κανονική την άλλη φορά με τρίποδα, θα βιντεοσκοπήσουμε τους αγώνες μας και θα τους ανεβάσουμε στο yt.
αα ωραια! Τοτε θα κανω το opening του booster box στην kaissa να το βιντεοσκοπησουμε και αυτο!
αύριο θα έχουμε και special guest. Cool
Ανδρέα - Θάνο & ΣΙΑ ελπίζω να έρθετε Toungue
Ελπίζω αυτό το Σάββατο να βρεθούμε (21 του μήνα), και να κάνει καλύτερο καιρό.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's