Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ρε σεις γράψτε κάτι για το σπαθί και τα 3DS στην αρχική. Δεν προλαβαίνω εγώ τώρα και τα βλέπω όλα στο twitter και μου αποσπάν την προσοχή.
Έγραψα κάτι για να υπάρχει, αν είναι και χρειάζεται κάποια διόρθωση κοιτάξτε το αν έχετε χρόνο αργότερα κάποιος.
Μόλις μπήκα σπίτι, εξαιρετικός, τι διορθώσεις να χρειάζεσαι Big Grin
Πάλι βόλτα ήσουν; Toungue Βασικά πρέπει να βελτιώσω τα αγγλικά μου και τους τίτλους μου, και να αρχίσω να βλέπω τα video που ανεβάζω. Toungue
α ναι, μικρή διόρθωση, αλλά για τα μελλοντικά posts:
τις χύμα εικόνες να τις ανεβάζεται στο /upimages αν δεν υπάρχει ήδη κάποιος σχετικός φάκελος (πχ /xy) γιατί μαζεύονται στο /images και θα μας κάνει πανικό όταν πάμε να κάνουμε την αλλαγή στο Wordpress Smile
Ωραία έγινε, ελπίζω πως θα το θυμάμαι αν γράψω άλλη φορά κάτι.
Λοιπόν αν κατάλαβα καλά υπάρχει πρόβλημα με τις .png εικόνες ή έφταιγε ότι ήταν μεγάλη η δική μου; Τελικά την ανέβασα σε .jpg στο images/xy και είναι οκ. Ανέβασα και το βίντεο που πόσταρε ο Grim στο XY thread, και ένα screenshot από τη στιγμή που στο βίντεο έδειχνε όλα τα καινούρια Pokemon μαζί.

Για οποιεσδήποτε διορθώσεις μου λέτε ή το φτιάχνετε. Smile
Αν μπορεί κάποιος ας γράψει για τα καινούρια leaks του coro coro γιατί γράφω σε 45 λεπτά και δεν ξέρω αν θα προλάβω μόλις γυρίσω το μεσημέρι πριν φύγω το απόγευμα. Toungue
Έγραψα κάτι αλλά μου βγήκε τεράστιο, όποιος έχει λίγο χρόνο ας το κοιτάξει μήπως έχει κάποιο λάθος.
Ήμουν εκτός Αθήνας, σήμερα γύρισα. Added english names and shit.
Από τις πολύ σπάνιες φορές που έχω αγοράσει μουσική, μα το αξίζει.
An insider treat: https://www.dropbox.com/sh/8dq51tjg3s0zcs4/Jnj-_-9lS-
Μην το κυκλοφορήσετε το link, δεν θα το αφήσω για πολύ online εξάλλου.
Nice, τα ήθελα αυτά. Όταν είχα ψάξει να κατεβάσω το πρώτο έβρισκα μόνο m4a και flac, όχι mp3. Thanks! ^^
for your eyes only:
[Image: 2dqswv7.jpg]

μην κυκλοφορήσει έξω από εδώ, αργά ή γρήγορα θα το δείξουν εξάλλου, κρίμα να κάψουμε πηγές :]
Τί είναι αυτό; Toungue
(18-07-2013 04:01 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]for your eyes only:
[Image: 2dqswv7.jpg]

μην κυκλοφορήσει έξω από εδώ, αργά ή γρήγορα θα το δείξουν εξάλλου, κρίμα να κάψουμε πηγές :]

Ok, captain! Τα καλά των insiders. Toungue

Edit: Και υποθέτω λόγω αυτού του screenshot έχουμε το καλό σκίτσο τουPokebeach.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's