Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(29-09-2013 11:19 PM)NM2 Wrote: [ -> ]Το Greninja είναι μούφα, το Hawklucha έχει γελείο όνομα και το τρίτο τι ακριβώς είναι; Μηλόπιτα με χέρια;


Το τρίτο είναι στρείδι ή κάτι τέτοιο.
http://en.wikipedia.org/wiki/Barnacle

πάντως δεν είναι άσχημος ο νίντζας Smile
Έπρεπε να είναι χοντρός ala Naruto
Δυνατό.

[Image: ddkefo.jpg]
Καλώς ήλθατε νέοι insiders, θα δείτε πως η κίνηση εδώ μέσα δεν είναι και μεγάλη, αλλά έχω ένα ωραίο νέο.

Γενικά ο,τι λέμε εδώ δεν το κυκλοφορούμε, ε; Smile
(06-10-2013 12:38 AM)Arty2 Wrote: [ -> ]Καλώς ήλθατε νέοι insiders, θα δείτε πως η κίνηση εδώ μέσα δεν είναι και μεγάλη, αλλά έχω ένα ωραίο νέο.

Γενικά ο,τι λέμε εδώ δεν το κυκλοφορούμε, ε; Smile

Πόσοι είμαστε insiders; Και το 3 τι δηλώνει; Toungue
Herc έχεις κρατήσει το αρχείο με τους συμμετέχοντες ή όχι;Θέλω να βρω ένα παιδί στο fb και δεν θυμάμαι το επίθετό του
Τρεις επιπλέον, έπρεπε να είχαν γίνει καιρό βασικά.
Tα τρία είναι

(06-10-2013 12:53 AM)tzanakos Wrote: [ -> ]Herc έχεις κρατήσει το αρχείο με τους συμμετέχοντες ή όχι;Θέλω να βρω ένα παιδί στο fb και δεν θυμάμαι το επίθετό του

Ναι, δεν το χω σβήσει ακόμα, θυμάσαι μικρό όνομα;
ναι νίκος το παιδί που είχε ένα μπερέ.κοντά στο 36 ήταν νομίζω γιατί εγώ τον είχα γράψει
Ανέβασε όλη τη λίστα Ηρακλή, να τους κάνουμε όλους invite στη σελίδα του LP. Toungue

Άρη, το 3 υποθέτω σημαίνει event-only Pokémon à la Keldeo, Meloetta και Genesect.
Παντελαίος Νίκος είναι εκεί κοντά, Νίκος Χασαπάκης κ Νίκος Παπακωστόπουλος αρκετά πιο πριν
δεν μου λέει κάτι κανένα από αυτά.βασικά μπορείς να μου στείλεις με e-mail το αρχειο να μην σε ρωτάο συνέχεια;
Μάλιστα, ευχαριστώ για την διευκρίνιση.

(06-10-2013 12:38 AM)Arty2 Wrote: [ -> ]Καλώς ήλθατε νέοι insiders, θα δείτε πως η κίνηση εδώ μέσα δεν είναι και μεγάλη, αλλά έχω ένα ωραίο νέο.

Γενικά ο,τι λέμε εδώ δεν το κυκλοφορούμε, ε; Smile

Άλλο και από μένα παιδιά.. μπορώ να πώ ότι είμαι κομμάτια.. Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's