Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ε, η αλήθεια είναι ότι και στις BW έγινε χαμός, δε φταίει και τόσο το ταυτόχρονο της υπόθεσης. Ο WPM είναι αρχιδάκι anyway, anything για να νικήσει τον serebii σε οτιδήποτε.

Ρε Ηρακλή χέσε τα review copies και τις βλακείες, πάρε απλά τα παιχνίδια από τη Nortec 5-10 μέρες πριν όπως είχες πάρει τις HGSS, θα στα δώσουν εσένα. Έεεεελαααααα Toungue
Ναι αλλά μετά τις BW δεν μου τις έδιναν καν δυο μέρες πριν που ζήταγα :/
Έπρεπε να μένουμε Γαλλία. Sad

[Image: 4149413.jpg]
[Image: image57.jpg]

Πως στο καλό το έκανες αυτό Ηρακλή; :o
όπως έλεγα πριν λίγο στο Θάνο:
photoshop → tinypic → 3ds browser → 3ds camera → photoshop
Review Copy θα έχουμε ένα από το Authority όταν του το δώσει. Αν μπορέσουμε να εξασφαλίσουμε άλλο ένα ώστε να κάνουμε 2 reviews (ένα πιο εξειδικευμένο για εμάς) θα ήταν πολύ καλό. Αλλιώς θα πρέπει να ανεβάσουμε το ίδιο και στα 2 site. Επίσης, το άλλο Σάββατο ή Κυριακή event Pokemon δικό μας. Προσπαθούμε για Κάισσα αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμα. Georgeslayer και Pekinoua διαδώστε το όπου μπορείτε. You are a part of it.
Εγώ χτες έφυγα από Αθήνα πάντως και δεν ξέρω για πόσες μέρες.
Κακώς, να γυρίσεις. Toungue
Τί κερδίζω αν έρθω; Toungue
Pokemon Day. Κερδίζεις event Pokemon, TCG γνωριμία με άλλους και διασυνδέσεις με άλλα sites. Αν δεν σε ενδιαφέρουν να διαγραφείς από το site Toungue
ΥΓ: Κερδίζεις και ζωντανή spam corner!
Τα event Pokemon το πολύ πολύ τα παίρνω από άλλον αν και δε με νοιάζουν πολύ, TCG δεν έχω καν κανονικό deck, το spam corner αρκετές φορές όταν το διαβάζω θέλω να κάψω τον server του site. Toungue

Μάλλον για διαγραφή πάω. Toungue
Έρχεται. Επίσης αν έχεις χάσει το ενδιαφέρον σου, μπορεί να το ανακτήσεις. Μου έχει συμβεί. Τέλος πάντων στην τελική έλα απλά για να μας δεις. Θα σε κεράσω καφέ.(ή ό,τι πίνεις)
Το βασικό μου πρόβλημα είναι ότι για το πήγαινε-έλα θέλω 30+ ευρώ και 9 ώρες λεωφορεία, συν τη ταλαιπωρία. Αν ήμουν Αθήνα προφανώς θα ερχόμουν χωρίς σκέψη. Smile
http://pokebeach.com/2013/09/rumor-new-p...e-revealed

Tούτα δω είναι αληθινά, όμως ας μην τα δημοσιεύσουμε γιατί προέρχονται από παραβίαση όρων review copy, και είναι πάρα πολύ πιθανό να αρχίσουν να πετάνε C&D τριγύρω.
Το Greninja είναι μούφα, το Hawklucha έχει γελείο όνομα και το τρίτο τι ακριβώς είναι; Μηλόπιτα με χέρια;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's