Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(11-10-2013 09:20 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Από που την πήρε;

Κάποιο μαγαζί στο Ν.Ηράκλειο, console club νομίζω; Δεν παίρνω κι όρκο.
Με πήραν από το την ACS και είπαν ότι κατά τις 11:30 θα ξεκινήσουν.Είχε κανείς άλλος την ίδια τύχη;Επίσης philipp θες να σου δώσω τα starters ή θα τα πάρεις από αλλού;
Μόλις ήρθε. 50€ πλήρωσα από λάθος.
Μέχρι τις 11 τπτ σε εμένα... Άφησα τη μάνα μ να περιμένει Toungue
Λάθος τίνος εννοείς;
(12-10-2013 11:12 AM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Λάθος τίνος εννοείς;

Έδωσα 50€, ξέχασα για το 1€ επιπλέον. Δικό μου. Toungue
Μόλις έφτασε και το περίεργο είναι ότι έχει τα δώρα της προπαραγγελίας ενώ μου είχαν πει πως δεν τα πρόλαβα.Ό,τι να 'ναι Big Grin
Να ανταλλάξουμε fcs!
Μόνο σε εμένα δεν έχουν έρθει ακόμα; Να ανησυχώ;
philipp επειδή βλέπω ότι δεν το έχεις ακόμη το παιχνίδι λέω να προχωρήσω.Ελπίζω να με καταλαβαίνεις...
Κανένα review ψήνεται να κάνει κανένας από εσάς εδώ ή @@;

Θα γράψω, μετά το πρωτάθλημα όμως φυσικά, όπως πρέπει στα Pokemon.
(11-10-2013 11:15 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Το σημειώνω εδώ για να μην το ξεχάσω:
Σε μια-δυο εβδομάδες θα τρέξουν το shiny trio σε Public, για τρεις βδομάδες ή 12×3.
Μου πρότειναν από Νορτεκ να σκεφτούμε κάτι σαν τουρνουά ή ο,τιδήποτε, και θα μπορούσε να γίνει στα Public και με δικιά τους διαφήμιση επιπλέον.

Quoted επειδή παίζει να μην το είδε κανένας. Toungue
Για το Tour: Μόνο X/Y Pokemon όπως είπαμε, με κανόνες VGC. Το προτάθλημα διεξάγεται σε πάνω από ένα Public. Έρχεται όποιος θέλει. Πρέπει να κάνει 3 συνεχόμενες νικηφόρες μάχες εναντίον 3 ατόμων. Αν το πετύχει, περνάει στη φάση των 32 ή των 16 ανάλογα με τα άτομα. Στο τέλος οι νικητές από κάθε Public παίζουν μεταξύ τους για να βγει ο μεγάλος νικητής. Ηρακλή αν σου αρέσει το σύστημα να το προτείνουμε από τώρα γιατί αυτοί εκεί θα γκρινιάζουν.
Για πόσα Public μιλάμε; Αν είναι σε 2 π.χ., οκ. Αν είναι σε πολλά, δεν το κόβω να υπάρχει αρκετός κόσμος σε κάθε Public ώστε να μείνουν 16 άτομα με 3 σερί νίκες. Επίσης είναι Pokémon και όχι SF που τους έβλεπες να παίζουν στην οθόνη, άμα έρχεται το κάθε παιδάκι και σου λέει ότι έπαιξε και δεν το είδες, θα χάσουμε τη μπάλα. Εγώ λέω να υπάρχει ένα cap σε κάθε κατάστημα ανάλογα με το πόσα θα είναι (αν τρέχει σε 2-3 Public 32 άτομα, αν τρέχει σε 7-8 16 άτομα), να παίζουν ένα single elimination και οι Χ πρώτοι από κάθε κατάστημα τη δεύτερη μέρα να πάνε στο Σύνταγμα για τελικούς κι έτσι. Αν δεν μπορούν, πρόβλημά τους.

PS: Αν η Nortec αξιωθεί να δώσει κανά καλό δώρο και όχι μπρελόκ, λογικά θα σας γράψω στα τέτοια μου και θα παίξω. Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's