Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ξενέρωσα ρε φίλε... Μόνο τόσα λίγα; Πόσα τους πληρώνει η Nintendo ρε γαμώτο μου;

Πραγματικά έφτασα maximum mad τώρα.
Όλο το νετ το ξέρει ότι υπάρχουν 69 Πόκεμον. I can rage as much as I want now.
70 είναι τελικά από ότι φαίνεται.
Εντάξει από μια άποψη καλύτερα να μην είναι πολλά.
Έτσι κι αλλιώς και σε προηγούμενες γενιές πλην της 5 τα καθαρά καινούρια δεν ήταν πολύ παραπάνω. Τα άλλα ήταν pre evos ή άλλες εξελίξεις, όπως είναι τώρα η Mega Forms.
Έστω μόνιμες εξελίξεις. Όχι προσωρινές όπως οι Mega Evos. Δύο επιλογές έχεις. Ή θα δέχεσαι ό,τι σου πετάει η Nintendo ή όχι.

Expect the bullshit but never accept it.

Ποιο είναι το pseudo-legendary; Το gay ass fag Dragon; Ή μήπως το γτπ σπαθί;

Omg new gen, we mustn't criticize it because it's Pokemon and we like Pokemon and Nintendo as a company is always right. Απλά δε μπορώ να βλέπω άτομα να το δέχονται τόσο εύκολα αυτόν τον αριθμό. Δεν το κάνω για κακό ή να το παίξω διαφορετικός, αλλά τα Πόκεμον είναι αριθμός, είτε pre-evos είτε εξελίξεις.

Maximum mad.
Ναι γιατί προφανώς η Nintendo είπε να βάλουν λιγότερα Pokemon...
Peke go back to your hole, seriously.
Δέν μπορώ να πώ ότι μ αρέσει, αλλά μπορώ να το δικαιολογήσω. Το transition σε 3D και όλα τα mega δεν είναι μικρή ή απλη δουλειά.

(06-10-2013 03:35 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Peke go back to your hole, seriously.
Η Nintendo δεν έχει τον πλήρη έλεγχο της GF ξέρεις.Άλλο Nintendo, άλλο GF, αλλο TPCi αλλά τέλος πάντων.

Εντάξει δεν μπορώ να πω πως μου άρεσε όταν το άκουσα και ακόμα να το χωνέψω αλλά μην γίνεσαι drama queen γι΄αυτό. Ήθελαν έναν τρόπο να βάλουν τέταρτες εξελίξεις χωρίς να γίνεται πολύ imbalanced το παιχνίδι. Γι΄αυτό τα Mega δεν είναι μόνιμα και έχουν και άλλους περιορισμούςΑν ήταν μόνιμα με Dex Number δεν θα υπήρχε καμία σημαντική διαφορά Δείξε την δυσαρέσκειά σου με το να μην αγοράσεις τα παιχνίδια, όχι με το να παραπονιέσαι γι΄αυτά σε ένα κρυφό φόρουμ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΙΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΥΠΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΓΑΜΩ
(06-10-2013 04:00 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]

(06-10-2013 04:12 PM)Philip Wrote: [ -> ]
(06-10-2013 04:00 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]

Spoiler (Click to View)
Anyway, δεν έχει νόημα να το συζητάμε αυτό εδώ. Έχει δικό του thread για κάποιο λόγο.
Ρε fr3 σε καταλαβαίνω, αλλά δεν γίνεται μια να λέμε " Τα Pokemon χαλάσανε, μέχρι ποσα θα φτάσουν πια;" και από την άλλη να φωνάζουμε επειδή δεν βγήκαν άλλα. Στο κάτω κάτω είναι δική σου απίτηση αυτό οπότε είναι από την δική σου οπτική γωνία το γεγονός ότι η Nintendo σου ρίχνει σκατά με τα Pokemon (για το συγκεκριμένο γεγονός μιλάω, άλλες φορές μπορεί να συμβαίνει). Εγώ ας πούμε χαλάστηκα πολύ όταν Στις B/W οι κάσετες είχαν τα ίδια sprites με μια δήθεν κίνηση γιατί όταν δεν αλλάζει το art style δεν μπορώ να αισθανθώ ότι παίζω καινούριο παιχνίδι. Αυτό δε σημαίνει ότι η Nintendo ρίχνει σκατά σε όλους επειδή "ρίχνει" σε εμένα.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's