Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Σήμερα πρωί ήμουν Νορτεκ, και παρότι συνεργαζόμαστε τόσα χρόνια δε μπορούσαν να μου τις δώσουν μια μέρα πριν. Πρωτοφανές μεν, σεβαστό ως επαγγελματική στάση δε.
Δηλαδή να μην ελπίζω να τα φέρει σήμερα η μεταφορική;
(11-10-2013 04:24 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]Δηλαδή να μην ελπίζω να τα φέρει σήμερα η μεταφορική;

Ούτε καν. Toungue Και αύριο να είσαι όλη μέρα σπίτι σου πριν κλείσει η ACS αλλιώς θα το λάβεις την Δευτέρα.
Δηλαδή το μόνο όφελος από την προπαραγγελία θα είναι τα δώρα που θα τρελάνουν κόσμο;


Φαρμάκι στάζω γαμώτο, fr3 σταματάω την παρέα μαζί σου. Big Grin
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ρε παλιόπαιδα, μετά θα μου πείτε ότι με πληρώνει η Sony για να τα λέω αυτά. :ρ
Ένα παιδί στο fb λέει ότι τον πήρε τηλέφωνο από το courier να πάει να παραλάβει το παιχνίδι του.Τι παίζει τέλος πάντων με αυτό το θέμα;
Και ο Grim πήρε την X. Toungue
Μάλλον κάνανε κολοκυθία από την Acs και θα έχουν πρόβλημα μετά με τη Nortec.
(11-10-2013 07:18 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Και ο Grim πήρε την X. Toungue

Πες του να ποστάρει φωτογραφία με το παιχνίδι και την απόδειξη στο nintendo.gr γιατί ο Καμπάκης έχει αρχίσει να γίνεται υπερβολικά εριστικός.
Θάνο ο Καμπάκης δεν είναι μόνο εριστικός, έχω σκεφτεί πολλά κοσμιτικά επίθετα!

Είδες τι μου είπε έτσι; Οτι εγώ φταίω που δεν σηκώνω τα τηλέφωνα Toungue
Την έχει πάρει κανείς άλλος εκτός από το Grim;
Σίγουρα 2-3 γνωστοί μου ακόμη που την πήραν από το ίδιο μέρος με τον Χάρο.
(11-10-2013 09:10 PM)NM2 Wrote: [ -> ]Σίγουρα 2-3 γνωστοί μου ακόμη που την πήραν από το ίδιο μέρος με τον Χάρο.

Από που την πήρε;
Το σημειώνω εδώ για να μην το ξεχάσω:
Σε μια-δυο εβδομάδες θα τρέξουν το shiny trio σε Public, για τρεις βδομάδες ή 12×3.
Μου πρότειναν από Νορτεκ να σκεφτούμε κάτι σαν τουρνουά ή ο,τιδήποτε, και θα μπορούσε να γίνει στα Public και με δικιά τους διαφήμιση επιπλέον.
Με αυτά τα λίγα που λέτε για τον τύπο έχει αρχίσει να με εκνευρίζει. Δεν μου αρέσουν τα τυπικά και οι λοιπές μλκιες. Οπότε, εφόσον πόσταρε εικόνες, εγώ θα τους τις έβαζα... μέσα στη μούρη του. Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's