Legendary Pokémon

Full Version: INSIDE INFO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Μπα, αυτό το έχω από τον Joe από χτες, ο PB λέει ξαναπήγε δυο-τρεις φορές να δει την ταινία ή κάτι τέτοιο…
(18-07-2013 04:46 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Μπα, αυτό το έχω από τον Joe από χτες, ο PB λέει ξαναπήγε δυο-τρεις φορές να δει την ταινία ή κάτι τέτοιο…

Δεν ξέρω, είναι πολύ ίδιο για σκίτσο από κάτι που κάποιος είδε μερικά δευτερόλεπτα μόνο. Nevermind, ευχαριστούμε γι΄αυτό. Big Grin
Τις εικόνες από το CoroCoro τις έβγαλε αυτός: https://twitter.com/raimserpant
Αν βγει τίποτα νέο και έχετε χρόνο, ανανεώστε το post :)

Υ.Γ.: εικόνες εδώ: http://www.legendarypokemon.net/courgett...images/xy/
Kampas Wrote:Που να δεις τα δωράκια της προ-παραγγελίας. Θα σας φύγει το καφάσι.

Νομίζω ότι θα χτυπήσουμε νούμερα Ocarina of Time με τέτοια δωράκια. Είναι που είναι hot το παιχνίδι, είναι που είναι το πρώτο, super duper, απόλυτο system seller της κονσόλας (για την χώρα μας τουλάχιστον), σε συνδυασμό με τα πολλά και πανέμορφα δωράκια που καβατζώσαμε, νομίζω ότι θα γίνει πανικός.

http://www.nortec.gr/images/upload/news/...s%20V2.jpg

Μαλάκα μου θέλει άπειρο ξύλο. Έχω περισσότερες θήκες απ' ό,τι DS, και περισσότερα μπρελόκ απ' όσα κλειδιά έχει όλη η οικογένεια μαζί, με ποιο δώρο θα μου φύγει το καφάσι;
Εμένα περισσότερο με εντυπωσίασε το Mystery Dungeon που δεν είναι στα δώρα. Toungue
@NM2 Γέλασα δυνατά Big Grin
Καλά έκανα και δεν προπαρήγγειλα τελικά. Όσο για τα χθεσινά νέα που τα είδα σήματα λόγω έλλειψης internet, ο δρόμος άνοιξε με τις μορφές του Kyurem και το DNA evolution. Πάμε τώρα με Mega και στην επόμενη γενιά crossover με Digimon. Αν και είμαι ειρωνικός δεν με χαλάνε και πολύ οι ανακοινώσεις. Το game να είναι καλό και φαίνεται πως θα είναι.
(09-08-2013 02:16 PM)NM2 Wrote: [ -> ]
Kampas Wrote:Που να δεις τα δωράκια της προ-παραγγελίας. Θα σας φύγει το καφάσι.

Νομίζω ότι θα χτυπήσουμε νούμερα Ocarina of Time με τέτοια δωράκια. Είναι που είναι hot το παιχνίδι, είναι που είναι το πρώτο, super duper, απόλυτο system seller της κονσόλας (για την χώρα μας τουλάχιστον), σε συνδυασμό με τα πολλά και πανέμορφα δωράκια που καβατζώσαμε, νομίζω ότι θα γίνει πανικός.

http://www.nortec.gr/images/upload/news/...s%20V2.jpg

Μαλάκα μου θέλει άπειρο ξύλο. Έχω περισσότερες θήκες απ' ό,τι DS, και περισσότερα μπρελόκ απ' όσα κλειδιά έχει όλη η οικογένεια μαζί, με ποιο δώρο θα μου φύγει το καφάσι;

Τεράστια ξενέρα. Μου αρέσει που είχα πιστέψει πως θα ήταν ίσως φιγούρες Xerneas/Yveltal...

Έβαλα τα νέα για τα localisations κάντε ότι αλλαγές χρειάζεται. Ευτυχώς πρόλαβα γιατί και εχθές έγραφα και με πρόαβε ο Arty2. Επίσης, τι υπονοούμενα είναι αυτά; Toungue

Quote:he first event (of two according to our own information) for Pokémon X & Y is a Torchic (October 12th to January 15th) holding the item Blazikenite.

Ευχαριστώ πολύ για τις εικόνες, θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα γι'αυτές κάποια στιγμή.
Τις ανέβασα αφού είδα τα νέα, nice.
Αν έχεις skype, κάνε ένα add να σου πω για τις εικόνες, λογικά για το επόμενο μισάωρο-μια ώρα θα είμαι μέσα. nm2_gr
Έγραψα στο main site για το direct. Δηλαδή, έκανα copy paste από το twitter μας. Αν χρειάζεται κάτι διορθώστε/συμπληρώστε. Smile
Damn, I should have brute forced this from the beggining, but we got the pictures among the first anyway. Smile


If you're too lazy to enter the codes manually and have a decent CPU (and some time) enter this in your browser's JavaScript console after you've logged in:
Code:
forms = document.code_form;
var dataStr = "";

for (i = 0; i < forms.length; i++) {
    if (forms[i].name && forms[i].value) {
        $('#' + forms[i].name).removeClass().addClass("required");
        if(forms[i].name != "age" || (forms[i].name == "age" && forms[i].checked)){
            dataStr += forms[i].name + "=" + forms[i].value;
        }
    }

    if (i + 1 < forms.length) {
        if (forms[i+1].name && forms[i+1].value && dataStr) {
            dataStr += "&";
        }
    }
}

function bang(code) {
    $.ajax({
        type: "POST",
        //url: "/v1/hunt/submit_code",
        url: "https://pokemon.promo.eprize.com/v1/hunt/:def/code/poke_codes/" + code,
        dataType: 'json',
        data: dataStr,
        async: true,
        statusCode: {
            200: function(data, textStatus, jqXHR) {
                if (data.result.codeResponse.status != 404) {
                    console.log( code + ' → ' + jqXHR.responseText );
                }
            }
        }
    });
}

alpha = 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ'.split('');
num = '0123456789'.split('');

$.each(['X','Y'], function( key1, val1 ) {
    $.each(num, function( key2, val2 ) {
        $.each(alpha, function( key3, val3 ) {
            $.each(num, function( key4, val4 ) {
                bang( val1 + val2 + val3 + val4 );
            });
        });
    });
});
Για πού είναι αυτό; Toungue
Για gotta catch em all. Ανοίγεις JS console me F12(Firefox+IE) και κάνεις paste αυτό το πράγμα. Ίσως χρειαστεί refresh μετά.
heads up:

Ο WaterPokemonMaster έχει πράγματα από διαρροές και λέει πως θα τα βγάλει έξω σπάζοντας embargo — shitstorm excpected.

Υπάρχουν και άλλοι που έχουν πολλά–πολλά πράγματα από φιλική διαρροή.

Εμείς δεν έχουμε τίποτα γαμώτο, γενικά μάλλον ξέρουμε περισσότερα από τη Nortec…

Γενικά κυκλοφορεί πως η TCPi τα έχει πάρει με τα fansites και τις διαρροές την προηγούμενη φορά, άντε να δούμε αν θα έχουμε καινούργια νούμερα τώρα.
(24-09-2013 01:30 AM)Arty2 Wrote: [ -> ]heads up:

Ο WaterPokemonMaster έχει πράγματα από διαρροές και λέει πως θα τα βγάλει έξω σπάζοντας embargo — shitstorm excpected.

Υπάρχουν και άλλοι που έχουν πολλά–πολλά πράγματα από φιλική διαρροή.

Εμείς δεν έχουμε τίποτα γαμώτο, γενικά μάλλον ξέρουμε περισσότερα από τη Nortec…

Γενικά κυκλοφορεί πως η TCPi τα έχει πάρει με τα fansites και τις διαρροές την προηγούμενη φορά, άντε να δούμε αν θα έχουμε καινούργια νούμερα τώρα.


Γι΄αυτό δεν παίζει να ξαναδούμε ταυτόχρονη παγκόσμια κυκλοφορία. Sad
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's