Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
φέηλ

ότι του πα λάθος το βγαλε....Ακαπέλλα phails...που το θυμήθηκες το θρεντ?
Eγω βασικα, δεν θα πω και πολλα...

ο GS πριν ειπε οτι το θρεντ ειναι για γαματους... και εγω απαντω: τοτε γιατι αναφερει τον pokeman? Αφου δεντο χει το "παλικαρι"...

και κατι αλλο... μην προσβαλλουμε τα ποκεμον βαζοντας τα τεσσερα πρωτα γραμματα της ονομασιας τους μπροστα απο το username του μαπαμαν. Απορω γιατί χανω το χρονο μου μιλωντας για μαπα ανθρωπους...
Βσκ προσβολή άλλων μελών οδηγεί σε βαν(όχι το φορτηγάκι βαν,το άλλο).
(24-04-2009 08:05 PM)Latias Wrote: [ -> ]Eγω βασικα, δεν θα πω και πολλα...

ο GS πριν ειπε οτι το θρεντ ειναι για γαματους... και εγω απαντω: τοτε γιατι αναφερει τον pokeman? Αφου δεντο χει το "παλικαρι"...

και κατι αλλο... μην προσβαλλουμε τα ποκεμον βαζοντας τα τεσσερα πρωτα γραμματα της ονομασιας τους μπροστα απο το username του μαπαμαν. Απορω γιατί χανω το χρονο μου μιλωντας για μαπα ανθρωπους...

λιγο μεγαλο δεν ειναι το κειμενο για καποιον που δεν θελει να μιλαει για μαπα ανθρωπους?
(24-04-2009 08:15 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]
(24-04-2009 08:05 PM)Latias Wrote: [ -> ]Eγω βασικα, δεν θα πω και πολλα...

ο GS πριν ειπε οτι το θρεντ ειναι για γαματους... και εγω απαντω: τοτε γιατι αναφερει τον pokeman? Αφου δεντο χει το "παλικαρι"...

και κατι αλλο... μην προσβαλλουμε τα ποκεμον βαζοντας τα τεσσερα πρωτα γραμματα της ονομασιας τους μπροστα απο το username του μαπαμαν. Απορω γιατί χανω το χρονο μου μιλωντας για μαπα ανθρωπους...

λιγο μεγαλο δεν ειναι το κειμενο για καποιον που δεν θελει να μιλαει για μαπα ανθρωπους?

Owned.&-
(24-04-2009 08:05 PM)Latias Wrote: [ -> ]μην προσβαλλουμε τα ποκεμον βαζοντας τα τεσσερα πρωτα γραμματα της ονομασιας τους μπροστα απο το username του μαπαμαν

Και λίγα λες. Τα ΠΕΝΤΕ πρώτα γράμματα παρακαλώ.
gia des... h latias ekane pwnage ston pokeman!!!
Οκ, σορρυ αν το προσβαλλα. Αν και λεω αληθεια... γνωμη μου αυτη, και εσεις αλλη. Επίσης, δεν ηταν πολλα σχετικα με αυτα που λενε καποιοι αλλοι επαναλαμβανοντας τα ιδια συνεχως. Και ναι, όντος ειναι ΠΕΝΤΕ... lol! Kαι ναι chaos714, μισω τον ποκεμαν παρα πολυ... για ευνοητους λογους!
ναι αλλα δεν ξερεις οτι
α ναι ξερεις.
μπα... δεν θα το λεγα... εγω μιλησα για το ποκε- εννοουσε ποκεμ-αν αλλα τελος παντων δεν θεωρω οτι ηταν 'ταπα' αλλά χαραλαμπε, ενα μυαλο εχεις και εσυ που να παει ο νους σου???
Χμμ, αφου δε σε ξερω και ουτε εσυ με ξερεις, η μονη λυση για να βρω αν θα πρεπει να απαντησω οπως θα εκανα συνηθως η αν θα επρεπε να μην πω τιποτα ειναι να δωσεις πιξ.

edit: εγω παντως νμ2 στο ειπα οτι δε θα καταλαβουν πως το ειπες
Δεν θελω να το παρεις στραβα καλέ, δεν το ειπα ειρωνικά ούτε θελω να ταπωσω κανεναν σε κανενα ποστ δεν θελησα κατι τετοιο, απλα εκφραζομαι με πιο ευελικτο τροπο αν με καταλαβαινεις. Για να μην χαλασω το υπεροχο αυτο θεμα αν θες να αρχισουμε να χαλαμε τη ζαχαρενια μας με 'ταπες' οκ αλλά σε pm ok? Δεν θελω να γεμισει αυτο το σοβαροτατο θεμα με ανοητες και ασυμαντες ταπιτσες...
ειπα εγω κατι για ταπες? απλα ειπες οτι εχω ενα μυαλο μονο, ενω ολοι οι τρου καμενοι ξερουμε οτι οι αντρες εχουμε δυο μυαλα


επισης αυτο το υπεροχο θεμα εχει καταστραφει ηδη απο το ροζ σου
''Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;'' Φυσικά και ΟΧΙ !!!................................................. Ο Pokeman είναι Ό *κολοκύθι*! (Αν είμαι λίγο εκτος θέματος δεν πειράζει βαριέμαι να διαβάζω όλες τις σελίδες Toungue )
Eνα μυαλο εχεις και εσυ και οι "αντρες" και οι γυναικες απλα ειναι χωρισμενο σε δυο μερη!! Και ενταξει, τωρα το παρακανες!! Το ροζ μου, να μην το ξαναπιασεις στο στομα σου, ΟΚ? Κοιτα τη φατσα που εβαλες για αβαταρ (πιθανοτατα να ειναι δική σου) και μετα μιλα!! Αντε απο 'κει!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's