Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Οταν μεγαλωσεις και βγεις απο τον κοσμο του ουρανιου τοξου ισως και να καταλαβεις τι εννοουσα για τα μυαλα

και ναι στο αβαταρ μου την σκατοφατσα μου εχω (λιγο photoshoped) που ειναι και πολυ imba.
Όι όι παιδιά, μην τσακώνεστε. Τ_Τ
Ρε FR3 κοιτα τι γραφει για το υπεροχο ροζ του αβαταρ-σιγκ μου? Πως γινεται να μην αρεσει σε καποιον? Και... χαραλαμπε, δεν μου αρεσει το ουρανιο τοξο.. προτιμω το πριν δλδ την βροχη!
ΠΩ ΡΕ ΣΥ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!
κοσμος του ουρανιου τοξου = μεταφορικη εννοια = αυτη η φαση της ζωης των κοριτσιων που πιστευουν οτι ολα ειναι χαρωπα και τελεια.
καταλαβα ρε ουφο απλα σου λεω δεν μου αρεσει αυτος ο κοσμος του ουρανιου τοξου και τελος αν θες να συνεχισεις την κοντρα ας ανοιξουμε νεο thread και να το συνεχισουμε εκει! Ροζ vs σκατοφατσα! Αμαν!
Εγω ψηφιζω πατατα-μουσταρδα με μπολικο τζατζικι
(13-09-2009 05:12 PM)Phoenix Wrote: [ -> ]Εγω ψηφιζω πατατα-μουσταρδα με μπολικο τζατζικι

Lol μετά από τα ποστ Λάτιας Χαράλαμπου αυτό ηταν τελείως άκυρο λοολζ.
για οσους δεν προλαβαν να δουν την καταληξη εκεινου του θρεντ, εγω ειχα δικιο τελικα.





κλασσικα.
einai o pokeman *kolokythi*:



oxi


XD
POKEMAN SE RESILEUOUNE OI MPOUMPOUNESBig GrinBig Grin...
(27-09-2009 01:56 PM)Tassaras7 Wrote: [ -> ]POKEMAN SE RESILEUOUNE OI MPOUMPOUNESBig GrinBig Grin...

ας εύχεσαι να μην το δει ο pokeman αυτό. xD
o stratos to egrapse afto oxi egw
(26-09-2009 09:51 PM)staraptoras Wrote: [ -> ]einai o pokeman *kolokythi*:



oxi


XD

(27-09-2009 03:05 PM)staraptoras Wrote: [ -> ]o stratos to egrapse afto oxi egw




lol'd
Απλά η εν λόγω λέξει είναι εδώ και καιρό banned και μετατρέπεται σε κολοκύθια
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's