Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
καλα αστο.....................ειμαι 99% σιγουρος πως οταν ο pokeman γυρισει θα γινουν τα πραγματα οπως ηταν(και χειροτερα)
Πότε έφυγε ο Πόκεμαν;;
ΥΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ#images/smilies/angry.gif
RE PSOFIMI POTE EFIGA?! EPEIDI EKATSA NA DIABASO MPAS KAI PARO KANA KALO BATHMO SIMENEI OTI EFIGA?! MIPOS EXEIS PSIXOLOGIKA??

P.S. BARIEMAI NA PATISO TO CAPS LOCK...
Πρώτον)Είπες ακριβώς ότι έφυγε.
Δεύτερον)Άμα έφευγε ο Pokeman θα είχαμε Φορουμικό πένθος.
Τρίτον)Γράφω ιστορία αύριο και βαριέμαι έχουμε 7 σελίδες ύλη...
(14-01-2009 03:52 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Γράφω ιστορία αύριο και βαριέμαι έχουμε 7 σελίδες ύλη...

1.σκοτιστηκα
2.οτι και να ειπα δεν με νοιαζει
3.και εγω γραφω ιστορια σε λιγες μερες και δεν κανω ετσι
4.κατσε και διαβασε
5.βαριεμαι
Αν πας να μ την πεις μη ζορίζεσαι δεν θα καταφέρεις...
πως το καταλαβες.......ορεξη ειχα.Α στην θεση σου θα καθομουν να διαβαζα γιατι.......καλα σορρυ κιολας αλλα οι καθηγητες εκει δεν σκεφτονται.Εγω γραφω δευτερα αν και ηταν να γραψω αυριο και μας την χαρισε ο καθηγητης και επειδη το 4/5 της ταξης δεν διαβαζει μας ειπε να διαβασουμε το σσαβατοκυριακο
Δεν χρειάζεται να διαβάζω πολύ γιατί έχω κάτι που το λένε μυαλό...Ξέρεις τι είναι ή να σου εξηγήσω;
Ωωωωωωωωωω τι σου ειπεεεεεεεεεεεεε...Toungue
ναι μεγαλη ταπα...........xD αλλα δεν ασχολουμε αντε ρε παιδια ας συνεχισουμε τα σουργελα της TV
Σαρα, Μαρα
(14-01-2009 03:46 PM)pokeman Wrote: [ -> ]P.S. BARIEMAI NA PATISO TO CAPS LOCK...

κι εγω μερικες φορες....
(14-01-2009 04:43 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(14-01-2009 03:46 PM)pokeman Wrote: [ -> ]P.S. BARIEMAI NA PATISO TO CAPS LOCK...

κι εγω μερικες φορες....

Κι εγώ βαριέμαι αλλά γράφω και με τόνους (μόνο στο φόρουμ ενοείτε) και με μικρά.....άρα δεν είμαι ο ultimate τεμπέλης.....Dance1Sarcastic χαχα!

(14-01-2009 04:40 PM)The Human Torch Wrote: [ -> ]ναι μεγαλη ταπα...........xD αλλα δεν ασχολουμε αντε ρε παιδια ας συνεχισουμε τα σουργελα της TV
Σαρα, Μαρα

Πού κολάει αυτό;;;;; Huh ??
στο spam corner* ολα κολανε

*SPAM ΨΟΡΝΕΡ SORRY #i...es/huh.gif
μα το θέμα είναι για τον Πόκεμαν......αλλά οκ....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's