Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(08-01-2009 04:23 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Λοιπόν,εδώ θα ψηφίζεται εάν είναι ο Pokeman *κολοκύθι* ή όχι και τα δικαιολογείτε την απάντησή σας.Παρακαλούνται να ψηφίσουν όλοι,και ο ίδιος,για να δούμε γιατί πιστεύει ότι είναι *κολοκύθι*.
[Image: demy6v.jpg]
Μάλιστα,το είδαμε και αυτο. Poll για το αν κάποιο μέλος του LP είναι gamato!!
Κατ' αρχάς, κάθε μέλος είναι εξ ορισμού γαμάτο, μιας και είναι μέλος του LP.slourp
H αλήθεια βρίσκετε κάπου στη μέση.

Κοινωνιολογικό συμπέρασμα: Οι υποτιθέμενες "λογομαχίες" που ξεσπούν καθημερινά στο forum/shoutbox ανάμεσα σε κάποια άτομα ή μάλλον ομάδες ατόμων, (μέλη του LP) δεν έχουν την ίδια βαρύτητα για όλους. Δεν μπορώ να πιστέψω πως ο Pokeman και οι άλλοι που "ταπώνουν" νοιάζονται τόσο πολύ για αυτά που γίνονται. Στα @2 τους κοινώς! Το κάνουν για να σπάνε πλάκα.
Και εδώ πιστεύω πως είναι λάθος ο HT. Τα παίρνει όλα στα σοβαρα. ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΛΕ!!!
Και αν στην τελική σε ενοχλούν τόσο πολύ αυτά που σου λένε, αγνόησέ τα και μη προσπαθείς να τους την πεις!
tl;dr LP is about pokemon. Chill out
Guys relax for a sec... Σε πολλα απο αυτα που ειπωθηκαν πιο πανω συμφωνω.

1ον. Πραγματικα δεν πειραζει κανεναν το ψωνιο που μπορει να εχει καποιος. Κι ο αδερφος μου ψωνιο ειναι αλλα δεν θα τον σκοτωσω κιολας γι' αυτο, ουτε με ενοχλει. Instead, he can be fun sometimes. So, δεν χρειαζεται να λετε τον pokeman συνεχεια ψωναρα και ψωναρα, δεν βγαζετε κατι απο αυτο. Στην τελικη, ολοι μας ειμαστε ψωναρες απο λιγο εως πολυ.

2ον. Επισης, σε αυτο που ειπε η Celesi εχει δικιο. Παιδια, μην παρεξηγηστε με το καθετι. Παρ' τε το λιγο στην πλακα. Αν ειχε διαθεση καποιος να σας βρισει/ μειωσει θα το εκανε ανετα. Τις περισσοτερες φορες ο pokeman σας πειραζει. Και γι' αυτο εχετε δωσει αρκετοι απο σας δικαιωματα. Τωρα το αν δεχεστε ή οχι ενα πειραγμα και νευριαζετε με το παραμικρο αυτο ειναι προβλημα δικο σας.. Εξαλλου δεν νομιζω οτι ο pokeman ειχε τοσο αδικο σε καποια πραγματα, οσο τον παρουσιαζετε πολλοι.. Καπου καπου τον νευριασατε και δικαιολογημενα τα πηρε μαζι σας.

3ον. Το οτι υποστηριζουμε ενα μελος ΔΕΝ σημαινει οτι γινομαστε ολοι μια κλικα και κατσαδιαζουμε/ κατηγορουμε ολους τους υπολοιπους που εχουν γινει αλλη μια κλικα. Κοινως, αυτο που λες Human Torch ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ λαθος. Σου φερθηκαμε οι υπολοιποι ασχημα? Δεν νομιζω... Αν εβλεπες ενα forum να ειναι το Group-Νταηδων απεναντι σου, δεν θα ειχες κατσει ουτε μια μερα εδω, πιστεψε με..
Δεν είναι όλοι Νταϊδες , αλλά κάποιοι ναι........Αλλά κάντε και ένα θρεντ για το ποιο gamato μέλος όλου του σαίτ να δείτε ποιος βγαίνει (αυτό πάει στον Λινκ) και να Τσαριζαρντ έχεις δίκιο για αυτά που λες , δε νομίζω να μας πείραξαν αυτοί αλλά κάποιοι άλλοι..... Smile
(08-01-2009 10:48 PM)Charizard2005 Wrote: [ -> ]Παιδια, μην να σας βρισει/ μειωσει θα το εκανε ανετα. Τις περισσοτερες φορες ο pokeman σας πειραζει.

Nαι ρε συ μας πειραζει,μας προσβαλει κιωλας και εμενα ΔΕΝ μου φαινεται πως αστειευται ομως το ξερω οτι το κανει για να περασει η ωρα ομως δεν σκευτεται αν ο αλλος τα δεχεται αυτα που λεει.Τεσπα εγω παντος δεν εχω τοσα παραπονα απο τον pokeman.......τωρα τελευταια ΑΛΛΟΙ μου την μπαινουν

edit:δεν εχω παραπονο γιατι δεν ηταν online και δεν με ενωχλεισε
(08-01-2009 10:37 PM)link Wrote: [ -> ]Και εδώ πιστεύω πως είναι λάθος ο HT. Τα παίρνει όλα στα σοβαρα. ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΛΕ!!!

Εγω ετσι ειμαι και οποιος με γουσταρει και Link εσυ τι θα εκανες αν ενα ματσο απο ΑΝΩΡΙΜΟΥΣ σε ειχαν βαλει θυμα και σε επριζαν και σε κοροιδευαν.Πες ας πουμε οτι γραφοσουν με χαλια ονομα και μετα το αλαξες και σου το πετουσαν και σε κοροιδευαν δεν θελω και πολυ......για αυτο.Μονο ευκαιρια να ταπωσουν ψαχνουν αυτο
(08-01-2009 11:11 PM)The Human Torch Wrote: [ -> ]Nαι ρε συ μας πειραζει,μας προσβαλει κιωλας και εμενα ΔΕΝ μου φαινεται πως αστειευται

Ναι ουαου, κοιτα να δεις, εσυ οπως και οι υπολοιποι ακυροι που δεν εχουν σημασια για μενα στο φορουμ, δεν με ενδιαφερεις καθολου, αρα γιατι να σε προσβαλω στα σοβαρα? λες και θα κερδισω τιποτα.

Επισης, what link celesi char2005 said.
καλα ενταξει ειδικα εσενα σε εχω γραμεννο................στην ignore list
0χα0χα0, και πως ειδες το ποστ μου? FAIL.
τεσπα, τις τελευταιες 6 φορες που ειπες οτι με εβαλες στο ιγκνορ δε το εκανες, ελπιζω αυτη τη φορα να λες αληθεια.
δεν λεω αληθεια.Θα σε αγνοω με τον Nature Way
wow, δικο μου θρεντ που σε μια μερα εχει 38 απαντησεις, αμα το κατεχεις δεν μπορεις να κανεις και αλλιως, γουτεβαχ, διαβασα ολα τα ποστς σας και βαριεμαι να παντησω σε ολα, θα παντησω σε αυτα που μου εκαναν εντυπωση (λεμε τωρα, απλα εχουν πλακα)

(08-01-2009 06:38 PM)lokopoko13 Wrote: [ -> ]Βασικα την εχει δει ασχημα το παλικαρι με την παρτη του ειναι 15 χρονων και κανει λες και ειναι 20 η αποψη μου θελει μερικες απανοτα χαστουκια
το οτι ειμαι 15, δεν σημαινει και πολλα, το μονο παραπανω που εχει ενας 20ρης απο εμε ειναι γενια, που ειναι γαματα, δεν τρωω χαστουκια, σουβλακια ειναι η καθημερινη μου τροφη, σχεδον, τρωω και μπιφτεκια

(08-01-2009 07:56 PM)The Human Torch Wrote: [ -> ]μπραβο ρε φιλε καποιος ιπποστηριχτης.Μονο με 13 χρονους ξερουν να τα βαζουν και να τους την λενε.Μονο αυτο.
δεν εχω προβλημα να ταπωσω και εναν μεγαλυτερο, απλα οι περισσοτεροι σε αυτό το φορουμ τουλαχιστον ειναι σοβαρα παιδια με ονειρα για το μελλον

(08-01-2009 09:46 PM)The Human Torch Wrote: [ -> ]A βλεπω μεγαλωσε το Group-Ntaidon
ναι εχουμε κανει και φαν κλαμπ ΓΟΥΣΤΕΡΝΕΙΣ?

(08-01-2009 10:58 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Δεν είναι όλοι Νταϊδες , αλλά κάποιοι ναι...
αυτο ναι, ΔΩΣΜΟΥ ΤΟ ΧΑΤΖΙΛΙΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΑΡΕΞΩ ΛΕΜΕ, ΟΥΓΚ!

(08-01-2009 05:11 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Κατά τη γνώμη μου θα μπορούσε να είναι *κολοκύθι* αν δεν έλεγε κάποια πράγματα προσβλητικά και είσης ψωνίζετε πολύ.....υπερβολικά...
τωρα σε ολα τα καλα αλλα ΚΑΙ κακα καταστηματα, ζητηστεμε με το ονομα μου, αυτοι ξερουν


αυτά πιστευω ηταν τα διαμαντακια που γραφτηκαν και παρακαλανε για απαντηση, στα υπόλοιπα η συμφωνω ή με αφεινουν παγερα αδιαφορο (τςςς), άντε μπαηζ πα να πεσω, btw ψηφισα ΝΑΙ
[Image: snapshot20070623145039.jpg]

Oh come... everyone knows that Pokeman is cool. :< I vote N-Yes! Τι κερδίζω; Big Grin
βρε παιδι μου απλα ειναι *κολοκύθι*.Τοσα χρονια στιβο δεν πηγαν χαμενα.Τελος.Παιρνω την ψηφω μου πισω ναι ειναι *κολοκύθι* ή μαλλον θα ηταν τελοίος *κολοκύθι* αν δεν με ελεγε.....ξερετε αυτο το ασθλιο ονομα
(09-01-2009 02:48 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Τι κερδίζω; Big Grin
Την εκτίμηση του Pokeman.Επίσης ξέχασα να ψηφίσω (ναι)και δεν το πρόσεξαν το Thread οι mods ή οι admins να το ματακινήσουνε.Γιατί είναι *κολοκύθι*;Κοιτάξτε μόνο αυτό το Thread.Άμα ρώταγε για κάποιον άλλο μπορεί και να μην είχε ασχοληθεί καθόλου...
[Image: attachment.php?aid=462]

[Image: zwe3nt.jpg]

Αυτές τις δύο εικόνες τις έχω φτιάξει εγώ, νομίζω ότι δείχνουν την άποψή μου. Ωστόσο, κανείς δεν είναι τέλειος, όλοι έχουμε κάποια αρνητικά. Ας πούμε, ο Pokeman. Βρήκε να μένει μες στη μέση του Αιγαίου, σε ένα ξερονήσι που βγάζει μεν καλό τυρί, αλλά είναι μακριά. Άντε πέρνα Αθήνα ρε μαν να γουστάρουμε.

Πέρα από την πλάκα, κι επειδή έχω συναντήσει τον Pokeman από κοντά αντίθετα με όλους εσάς, έχω να πω ότι είναι ένας από τους καλύτερους φίλους που έχω κάνει via the interwebz κι ότι τα ψιλοπαίρνω όταν βλέπω τόση αρνητικότητα εναντίον του. Η Char είπε κάποια πράματα με τα οποία συμφωνώ. Σε ορισμένα θέματα, όλοι είμαστε ψώνια. Περισσότερο ή λιγότερο, δεν έχει σημασία. Αν δεν σας αρέσει το "στυλ" (steel) του, γράψτε τον. Έτσι κι αλλιώς, η απάντησή του είναι γνωστή.

[Image: xestikame.jpg]
Φαινόταν καλός όμως μας είχε προσβάλει με το: <<σιγά μη φοβηθώ τα 13χρονα>> (κάτι τέτοιο) και είναι ψωνάρα...αν πάρει πίσω το πρώτο και σταματήσει να λέει τον Τορτς , Ντιτοφαν θα είναι πραγματικά Γαμάτος!
ο ποκεμαν ειναι *κολοκύθι*,γιατι μου ειχε βαλει εδω και καιρο +1 repBig Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's