Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Tέλοοοοςςςςςςςςςς............Τρέλοοοοςςςςςς.....
ΚΑΙ'ΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ *κολοκύθι* ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!


τέλος.......ειλικρινά......










Ακόμα να το κλειδώσετε;
Πλάκα κάνω...αφήστε το να περνάω να λέω τίποτα να γελάμε...
Έχεις δει πολλά κλειδωμένα στο ΣΠΑΜ;
NAI!!! 2 από τα 10 θρεντς είναι κλειδωμένα και τέσπα έκανα πλάκα......αλλά αφού καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι ο Πόκεμαν είναι *κολοκύθι* όπως κι όλοι εδώ μέσα γιατί όλο το Site είναι γααμάτο!!!! Δηλαδή LP ROCKS! άρα...Το θρεντ δεν έχει λόγο ύπαρξης! Ωστώσω κρατήστε το........Cool
Οτι εχεις πει σε αυτα τα τελευταια 2 ποστς δεν εχει νοημα διαβασε 2 3 τομους μπαμπηνιωτη και ελα να ξαναποσταρεις
Τη βελτιωμενη εκδοση.

Επισης,αν η γιαγια μου ειχε ροδες θα ηταν πατινι.
(13-01-2009 04:57 PM)George7 Wrote: [ -> ]Οτι εχεις πει σε αυτα τα τελευταια 2 ποστς δεν εχει νοημα διαβασε 2 3 τομους μπαμπηνιωτη και ελα να ξαναποσταρεις

Αν είχα λίγο περισότερο χρόνο για spaming θα έβγαζαν λίγο νόημα.......αλλά δεν έχω!

Αυτό που θέλω να πω στα 2 αυτά ποστς είναι ότι όλο το LP είναι γαμάτο όπως και ο Πόκεμαν!


Κατάλαβες ή θές να τα ξαναπώ με επιστημονικούς όρους;;;
ξανα πες το γιατι δεν νομιζω να το καταλαβε..............
Θα προτιμουσα να το πεις με επιστημονικους ορους.
Και εσυ καμενε μα την παναγια αλλο τοσο θελω... και θα σε ξεκολοκυθιασω
ΥΓ; Δεν του την σπασατε :]
Δε θέλω να του τη σπάσω......να του πω κάτι ήθελα ότι είναι *κολοκύθι* και αυτός.....
Ολα στη ωρα τους,ολα στην ωρα τους θα γινουν πιστευω εγω....
Τι γίνεται ρε Chriz και λες ότι θα γίνει μια αλλαγή; Για πες μας....τι θα γίνει στην ώρα του;
(13-01-2009 08:18 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Δε θέλω να του τη σπάσω......να του πω κάτι ήθελα ότι είναι *κολοκύθι* και αυτός.....

εννοουσα οτι εγω του την εσπασα με αυτο που ειπα οπως και κατι αντιστοιχο μου κανουν αυτοι
(13-01-2009 08:22 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Τι γίνεται ρε Chriz και λες ότι θα γίνει μια αλλαγή; Για πες μας....τι θα γίνει στην ώρα του;

Θα δεις...γιατι πολυ εχουν αλλαξει τα πραγματα εδω...πολυ κοντρα διακρινω και δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ!
(13-01-2009 08:34 PM)The Human Torch Wrote: [ -> ]Long distance relationships unfortunaly come to an end''
Αυτο σημαινει οτι μπορει να σου κανω και ignore ή να κανω κατι αλλο ποιος ξερει και Μαλλον θα χρειαστεις και εδω επιστημονικους ορους.
Τι σχέση έχει αυτό με τις long distance relationships;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's