Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(11-01-2009 12:15 AM)The Human Torch Wrote: [ -> ]αυτο κανω πως δεν το ακουσα

Για ποιο λες;


(11-01-2009 12:15 AM)Billaros Wrote: [ -> ]ΣΙΕΛΙΕΠΑ ΕΜ?

Ποιος λες ότι σε απειλεί;
ΣΙΕΛΙΕΠΑ ΕΜ ΙΤΟ ΩΓΕ ΑΠΙΕ ΥΟΠ?
(11-01-2009 12:04 AM)Billaros Wrote: [ -> ][Image: bfqka1.jpg]

Βillare αδικια.Φαινεται το Warning level μου
(11-01-2009 12:20 AM)The Human Torch Wrote: [ -> ]ΑΜΑΝ.Δεν καταλαβαινω τι γραφεις.Και γιατι φωναζεις?

Γιατί μια χαρά τα γράφει.


(11-01-2009 12:23 AM)Billaros Wrote: [ -> ]ΣΙΕΛΙΕΠΑ ΕΜ ΙΤΟ ΩΓΕ ΑΠΙΕ ΥΟΠ?

Άμα δεν φτιάξεις το πολλ θα σε κάνω ντα για να μάθεις και θα το πω στη μαμά μου,τον παππού μου,και τον μπατζανάκη του αδερφού της θειας της ξαδέρφης του περιπτερά.
Ναι. Ενα σουβλακι κοτοπουλο τζατζικι κρεμμυδι και ενα γυρος τζατζικι κρεμμυδι.
(11-01-2009 12:24 AM)The Human Torch Wrote: [ -> ]Βillare αδικια.Φαινεται το Warning level μου

To έχεις ανακοίνωσει τοσες φορές στο shoutbox με περηφάνια που μέχρι και οι πέτρες το ξέρουν Toungue
βασιλη θα φας βρυσιδι (πωωω, τι ειπα παλι), δεν φτανει που τα εκανες ολα γιαμπογιαλο, δεν εχεις βαλει επιλογη με ΤΖΑΤΖΙΚΙ, τι να σε πω, ντρεπομαι για σενα και την προπαγανδα του εθνους για ενα σουβλακι ΧΩΡΙΣ ΤΖΑΤΖΙΚΙ, ffs, the whole universe going to die...
(11-01-2009 12:28 AM)pokeman Wrote: [ -> ]βασιλη θα φας βρυσιδι (πωωω, τι ειπα παλι), δεν φτανει που τα εκανες ολα γιαμπογιαλο, δεν εχεις βαλει επιλογη με ΤΖΑΤΖΙΚΙ, τι να σε πω, ντρεπομαι για σενα και την προπαγανδα του εθνους για ενα σουβλακι ΧΩΡΙΣ ΤΖΑΤΖΙΚΙ, ffs, the whole universe going to die...

DEXIF
Billare στο λεω.Θα το κανω report στο υπουργειο λαχανικων.Κανε το Edit.Τελυταια προειδοποιησει xD
ωσηιοποδιεορπ
σιεσηιοποδιεορπ
ιεσηιοποδιεορπ
πλκ
καλα να περιμενεις το χαρτι να ερθει στην πορτα σου.ΤΙ;ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ;τα παντα σαλατα ειναι στην χωρα πως να μην υπαρχει
(11-01-2009 12:42 AM)The Human Torch Wrote: [ -> ]τα παντα σαλατα ειναι στην χωρα πως να μην υπαρχει
Άμα πήγαινε έτσι δεν θα είχαμε Υπουργείο Οικονομίας γιατί δεν έχουμε λεφτά.Δεν θα υπήρχε δικαιοσύνης επειδή είναι τυφλή.Και θα υπήρχε υπουργείο Pokeman
επειδή είναι *κολοκύθι*.
ρε συ πως καταλαβαινεις τι γραφει?θα μου μαθεις το κολπο
Ελεος δεν θελει δειχτη IQ πανω απο 180 αναποδα τα γραφει -_-
ε πες το ντε
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's