Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ewwww. καταγγειλω ρεεεεεεε.
btw δεν εχω προβλημα να δειξω το γουορνινγκ λεβελ μου, οποιος θελει ας με ρωτισει ποσο ειναι για να του στειλω πριντ σκριν,
(12-01-2009 03:27 PM)Xarhs Wrote: [ -> ]Καλα ετσι και αλλιως το εχουν δει πολλοι.Just try observing the rules.

ναι.Τωρα παει πεταξε το πουλακι.Ολοι το ειδαν αλλα τι με νοιαζει αν και με νοιαζει
Ποτε δεν ειναι αργα.Wink
Just do what i said,trust me.
Για καποιο λογο,ηξερα το περιεχομενο/ποστερς/κτλ του θρεντ πριν καν το ανοιξω.Ω ναι,εχω l33t μαντικες ικανοτητες,αν και εδω δεν χρειαστηκαν.:]
Λοιπον,ναι,ο ποκεμαν ειναι *κολοκύθι*,θελετε δε θελετε.Kαι δεν νομιζω οτι πρεπει να αναλυσουμε τους λογους που καποιος εχει κερδισει το σεβασμο μας.(ναι,μας.)Οπως ειπε και ο George,δεν εγιναν ολα για το ονομα.Μην ξεχνατε οτι this is thy interwebz,παιδακια.Καθενας εχει κερδισει το δικο του ατομικο αρθρο στην ED,αλλα τεσπα.

ΥΓ: ο ποκεμαν ειναι *κολοκύθι*.
ΥΓ2: οποιος πει οτι "πηρες το μερος του ποκεμαν,μπλα μπλα μπλα" θα φαει φαπα με πιεση.

Billare,+1.
(12-01-2009 04:59 PM)Mirka Wrote: [ -> ]Καθενας εχει κερδισει το δικο του ατομικο αρθρο στην ED,αλλα τεσπα.

Τι ειναι αυτο το πραγμα το ED?
(12-01-2009 05:08 PM)Xarhs Wrote: [ -> ]
(12-01-2009 04:59 PM)Mirka Wrote: [ -> ]Καθενας εχει κερδισει το δικο του ατομικο αρθρο στην ED,αλλα τεσπα.

Τι ειναι αυτο το πραγμα το ED?

this is why we can't have nice things!
SPAM ΨΟΡΝΕΡ

ΗΕRE YOU CAN POST ΨΩΝΙΣΜΕΝΑ POSTS

μα δεν ενοουσα pokeman εσενα.Απλος οταν μιλουσα με την Mirka στο shoybox εκανα αυτο το λαθος και αντι για αγγλικα το εγγραψα ελληνικα δηλ αντι CORNER εγγραψα στα ελληνικα ΨΟΡΝΕΡ και το εβαλα και εδω αλλα δεν ενννουσα και δεν υπονοησα κατι για εσενα.Επειδη ο Βιλλαροs ειχε γραψει εκεινο που φαινεται και το warning level μου και απο κατω ελλεγε αυτα που ελεγε
ψορνερ θα ηταν λογικα ενα μερος που τα ποστς εχουν ψωριαση. :]
μα παντου εχουν............
Εαν ολα τα ποστ ειχαν ψωριαση,το φορουμ θα επμαινε σε καραντινα.
Θα ήταν *κολοκύθι* αν δεν έλεγε διάφορες





λολιες....Οποτε; Μπορει να ψηφιζα υπερ του αν δεν τα εκανε αυτα στην αρχη πιστευα οτι απλα ειναι μαγκας.....τωρα οχι...δε με πεειραζε να ειναι ψωνιο κι εγω σημερα το επαιζα ΘΕΟΣ όπως κι ένας φίλος μου...
(12-01-2009 09:49 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]κι εγω σημερα το επαιζα ΘΕΟΣ όπως κι ένας φίλος μου...

Και σας πίστεψαν;(Για όποιον δεν κατάλαβε:πλακίτσα)
Eγώ το παίζω θεός μόνο όταν θέλω εκείνος είναι ψώνιο...όλη μέρα!

ΑΧΑ!
εχω απαντησει ΗΔΗ σε αυτο το φλεγον ζητημα του αμα ειμαι ψωνιο η οχι, αμα ανατρεξεις στις πρωτες σελιδες θα το δεις, καθως ειμαι τοσο *κολοκύθι* που η απαντηση εχει δωθει πριν καν σκεφτεις την ερωτηση

και για να τελειωνουμε
Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΒΑΘΜΟ

τελος
τελος ...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's