Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(08-01-2009 05:32 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]2ον)Τότε γιατί υπάρχουν άλλα;

Επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν διαβαζουν τους κανονες,ισως?
Τελος παντων,και'γω ''ναι'' ψηφιζω.
Βασικα την εχει δει ασχημα το παλικαρι με την παρτη του ειναι 15 χρονων και κανει λες και ειναι 20 η αποψη μου θελει μερικες απανοτα χαστουκια για να καταλαβει οτι δεν μπορει να κανει μαγκιες σς ατομα με μεγαλυτερο p.s Μια χαρα ειναι το dittofun μονο εαν εισαι κομπλεξικος με τη παρτη σου εχεις προβλημα και με τους αλλους δηλαδη συνοπτικα δεν τη παλευει
(08-01-2009 06:38 PM)lokopoko13 Wrote: [ -> ]δηλαδη συνοπτικα δεν τη παλευει

Μηπως ειναι το αντιθετο?xD
(08-01-2009 05:35 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Μπορείς να μου εξηγήσεις την κυριολεκτική σημασία της μεταφορικής έννοιας;
Καμενος = καφρος
οχι απαρετητα, το καμενος δεν ειναι βρισια ή προσβλητηκο, ειναι προνομιο, κατι που ξεχωριζει απο τις αλλες κατηγοριες ανθρωπων. Αν δεν εισαι ο ιδιος καμενος δεν μπορεις να καταλαβεις τι οντως ειναι.
(08-01-2009 06:38 PM)lokopoko13 Wrote: [ -> ]Βασικα την εχει δει ασχημα το παλικαρι με την παρτη του ειναι 15 χρονων και κανει λες και ειναι 20 η αποψη μου θελει μερικες απανοτα χαστουκια για να καταλαβει οτι δεν μπορει να κανει μαγκιες σς ατομα με μεγαλυτερο p.s Μια χαρα ειναι το dittofun μονο εαν εισαι κομπλεξικος με τη παρτη σου εχεις προβλημα και με τους αλλους δηλαδη συνοπτικα δεν τη παλευει

μου βγαλες τα ζουμια.....μπραβο ρε φιλε καποιος ιπποστηριχτης.Μονο με 13 χρονους ξερουν να τα βαζουν και να τους την λενε.Μονο αυτο.Και παλι ευχαριστω ρε φιλε.Τελικα εισαι καλιτερος απο οτι νομιζα.Rep +1
Έχεις δίκιο αυτός είναι και ο λόγος που έγραψα ότι έγραψα για τον Πόκεμαν.....
[Image: attachment.php?aid=462] this is the best thing I've seen in a long time... this is serious thread, και μια εικόνα = 1000 λέξεις.
Αυτό είναι καλό! Εξαιρετικό! Η καλύτερη εικόνα....
(08-01-2009 08:01 PM)Celesi Wrote: [ -> ]this is serious thread
Πετυχημένο...
η γνώμη μου εμένα για αυτόν, είχε σχηματιστεί πολύ πριν γίνω μέλος (έμπενα στο site επι 1-2 μήνες πρωτού γίνω μέλος) και δεν είναι καθόλου καλή. Ένα απο τα πράγματα που συχένωμαι περισσότερο σε έναν άνθρωπο είναι να είναι ψωνάρα, και αυτός το έχει σε τεράστιο βαθμό! οπότε και για αυτό ψήφησα ΟΧΙ!
Δεν ειναι κατι κακο να εχεις μεγαλη αυτοπεποιθηση.Και εξαλλου,ειμαι σιγουρος 100% οτι το ψωνιο που εχει καποιος δεν πειραζει κανεναν τριγυρω του.
πειραζει πειραζει πιστεψε με.....
Βασικά δεν είναι το θέμα αν κάποιος είναι ψώνιο ή όχι, αλλά αν οι άλλοι δεν έχουν αρκετό χιούμορ/iq/otinanai για να καταλάβουν τι είναι σοβαρό και τι όχι :B
A βλεπω μεγαλωσε το Group-Ntaidon
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's