Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(18-01-2010 11:12 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]δε ξερω τι λετε εσεις, αλλα αν και δεν τα παμε τοσο καλα τωρα, θα σκισουμε στη σουπερ λιγκ ως συνηθως... περιμενετε και θα δειτε

Οκ - αποφασίστε πρώτα τι θα κάνετε με τον προπονητή σας και μετά βλέπουμε Toungue Και ο CAS όσο και να το παλέψει τέτοια διαφορά δεν την καλύπτει...

Και όχι, δε λέω πως θα πάρουμε 100% το πρωτάθλημα, αν πάρουν τα μυαλά μας αέρα μπορούμε άνετα να το κλωτσήσουμε...
Απολύθηκε ο Zico.
woot?when?τι στο....εγω γιατι δεν το εμαθα ετουτο το νεο?καλα ε ο κοκκαλης αλλαζει καθε τρεις και λιγο προπονητη xD
Θα αναλάβει ο Μπάντοβιτς και ο Νινιάδης.
wtf?ποιοι ειναι αυτοι?ρε συ μην με μπερδευεις καιω καρβουνο.....δεν παω γρηγορα....
Ο Νινιάδης ήταν στο πρώτο album με χαρτάκια Panini που μάζευα, Champion's League 1998-99.
i lol'd @ that
(19-01-2010 10:02 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]καλα ε ο κοκκαλης αλλαζει καθε τρεις και λιγο προπονητη xD

και καλα κανει. αφου ολοι οι προπονητες οι ιδιοι ειναι! στην αρχη το παιζουν ετσι "τελοιοι" και στο τελος μας φερνουν σε δυσκολη θεση! δεν ειναι κι ευκολο να βρεις καλο προπονητη σημερα... Sad
(19-01-2010 10:52 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(19-01-2010 10:02 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]καλα ε ο κοκκαλης αλλαζει καθε τρεις και λιγο προπονητη xD

και καλα κανει. αφου ολοι οι προπονητες οι ιδιοι ειναι! στην αρχη το παιζουν ετσι "τελοιοι" και στο τελος μας φερνουν σε δυσκολη θεση! δεν ειναι κι ευκολο να βρεις καλο προπονητη σημερα... Sad

Xaxaxa epic.Also,o Zico proponitara antikeimenika,apla dn t katsane k oi sugkiries.
Στη Φενερ τουλάχιστον τα πήγε παραπάνω από καλά. Στον ολυμπιακό πάλι... . ...
ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΡΕ. ΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ Ο ΖΙΚΟ?! Ήρθε σε μια ομάδα στη μέση της σεζόν, κοινώς ΔΕΝ είχε επιλέξει αυτός τους παίκτες του άλλα κατέβαζε απλά ό,τι του δώσανε. Πέρασε την ομάδα στο Champion's League, έστω κι αν ο όμιλος ήταν γελείος, είναι κατόρθωμα για ελληνική ομάδα. Και για 2-3 αποτυχημένα παιχνίδια, τον διώχνουν πάνω σε περίοδο μεταγραφών, εκεί που θα μπορούσε να φτιάξει λίγο την ομάδα στο στυλ του. Φαντάσου τώρα εμένα ρε Chaos να πηγαίνω στο παγκόσμιο PTCG με ένα deck που μου έχει δώσει ο Στράτος και βλέπω πρώτη φορά, να νικάω τα 2 πρώτα παιχνίδια, κι επειδή χάνω στο τρίτο να με βρίζει επειδή είμαι άσχετος. Στέκει;
ΚΑΘΟΛΟΥ!συμφωνω απολυτως με τον ΝΜ2
ρε σεις το καλοκαιρι δεν πηρατε παιχτες "Ειμαστε πληρεις" ελεγε ο Κοκκαλης....Πηρε ενα προπονητη(Κετσπαγια που τον πηρατε γιατι ειχατε φαει 4αρα) και δεν τον αφησε να παρει παιχτες...κι αυτο φταει...να δω ΤΩΡΑ τι θα κανετε...
εγω ειμαι Α θετικο
(12-07-2009 02:04 AM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]ΑΒ, ρέζους θετικό.

I'm faster. Toungue

(22-09-2009 08:24 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]anyway, πηραμε εναν καινουριο προπονητη, τον Ζικο (τι περιεργο ονομα Toungue ). αν και δεν φαινεται τοσο ασχημος για προπονητης, ελπιζω να μην εχει τα ιδια χαλια με αυτα που ειχε κι αυτος ο ερασιτεχνης ο κετσπαγια. παρα ηταν γρουσουζης για την ολυμπιακαρα μας! Angry

(22-09-2009 09:55 PM)Grovyle_Fan Wrote: [ -> ]Οι προπονητές του Σωκράτη δεν κερδίζουν αγώνες και τρεις βαθμούς. Κερδίζουν άλλη μια εβδομάδα.

Όταν μιλάγαμε ο G_F κι εγώ κάααααατι ξέραμε.
O Zίκο χάρη μας έκανε που ήρθε!Είναι προπονητάρα και ξέρει μπάλα.Την Φενερμπαχτσέ την έχετε ακουστά;Αν ναι,την γνωρίζετε λόγω του ότι ο Ζίκο την πήρε και την έφτασε σε σημείο που δεν περίμενε κανείς.Απλά ο Ολυμπιακός είναι σαν τα εργοστάσια:όταν τα πράγματα γίνονται δύσκολα αρχίζουν οι απολύσεις.

Τέλος πάντων,συμφωνώ απολύτως με τους GS,G_F και ΝΜ2 (πολλή συντομογραφία έπεσεToungue).

(20-01-2010 12:01 AM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Ήρθε σε μια ομάδα στη μέση της σεζόν, κοινώς ΔΕΝ είχε επιλέξει αυτός τους παίκτες του άλλα κατέβαζε απλά ό,τι του δώσανε. Πέρασε την ομάδα στο Champion's League, έστω κι αν ο όμιλος ήταν γελείος, είναι κατόρθωμα για ελληνική ομάδα. Και για 2-3 αποτυχημένα παιχνίδια, τον διώχνουν πάνω σε περίοδο μεταγραφών, εκεί που θα μπορούσε να φτιάξει λίγο την ομάδα στο στυλ του.

Μου φαίνεται ή τα είπε όλα;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's