Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(20-01-2010 12:01 AM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Φαντάσου τώρα εμένα ρε Chaos να πηγαίνω στο παγκόσμιο PTCG με ένα deck που μου έχει δώσει ο Στράτος και βλέπω πρώτη φορά, να νικάω τα 2 πρώτα παιχνίδια, κι επειδή χάνω στο τρίτο να με βρίζει επειδή είμαι άσχετος. Στέκει;

Στέκει μόνο και μόνο επειδή το ντεκ το έφτιαξε ο τρισμέγιστος Στράτος Toungue.
[Image: f4px0k.jpg]
Αυτά είναι dark!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγω ειμαι με την ομαδα<<ο θρυλος του γηπεδου>>δηλαδη ολυμπιακαρα
^

exe xarh......
δεν καταλαβα?????!!!!


κακα τα ψεματα χασαμε στο μπασκετ ομως ηρθατε "Χ" με τον εργοτελη στο ποδοσφαιρο.....-_-
(21-02-2010 02:11 AM)dark_lugia Wrote: [ -> ]κακα τα ψεματα χασαμε στο μπασκετ ομως ηρθατε "Χ" με τον εργοτελη στο ποδοσφαιρο.....-_-

Ας χαρούμε τουλάχιστον για το κύπελο στο μπάσκετ,μιας και για αυτό μας συμφέρει να μιλάμε και όχι για το ποδόσφαιροToungue

Πλάκα-πλάκα,οι πιο πολλοί οπαδοί της ομάδας μου τέτοια νοοτροπία έχουν.


Και κάτι άλλο.Chaos,τι εννοούσες με το "Έχε χάρη";Δεν το κατάλαβα...
(21-02-2010 04:26 AM)Spyros Wrote: [ -> ]Chaos,τι εννοούσες με το "Έχε χάρη";Δεν το κατάλαβα...

το οτι ο staraptor ειναι ολυμπιακος
Σημερινό πρωτοσέλιδο του Πρωταθλητή...

"Έλιωσε τον πελάτη(;) στον τελικό"
"Μια ζωή θα σε γλεντάω"

Aσχολίαστο...
Καλά,άστο G_F...

Την είδαμε αιώνιοι πρωταθλητές κι έτσι επειδή πήραμε το κύπελο μετά από [μακάρι και να θυμόμουν] χρόνια.
Εντάξει, όχι ότι εμείς είμαστε καλύτεροι. Και η Πράσινη τα ίδια κάνει... Toungue
Τις εφημερίδες αυτές τις παίρνουν (συνήθως) άτομα με τέτοια νοοτροπία.Οπότε για να πουλήσουν οι εφημερίδες τέτοια θα λένε στο εξώφυλλο με ωραία,μεγάλα,φανταχτερα πράσινα/κόκκινα γράμματα.
τωρα το καταλαβες ρε σπυρο?
γιεπ εγω δεν διαβαζω αθλητικες αλλα μονο τα πρωτοσελιδα.............
αφιερομα στους παναθηναικους:
ολυμπιακος 68-παναθηναικος 64
[για οσους δεν ειδαν το ματσ]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's