Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Μπράβο staraptor!!!
Αγγούρι
γιατι τι ομαδα εισαι?
Παναθηναϊκός είμαι!!
μην ανησειχεις σημερα θα χασετε απο τον παοκ και στη συνεχεια θα ξαναχασετε απο τον ολυμπιακο[να σου θημισω με τον μιτρογλου το 2-0?]
(21-02-2010 02:12 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]τωρα το καταλαβες ρε σπυρο?

Όχι,απλά τώρα μου δώθηκε η ευκαιρία να το πω.

Also,staraptor,μου φαίνεται πως ο Παναθηναϊκός είναι καλύτερος από εμάς φέτος στο ποδόσφαιρο.Δε θα πω "μακάρι να βγω ψεύτης" ή κάτι τέτοιο διότι το θέμα δε με αφορα πλέον...
Staraptor μάθε να μην μιλάς πολύ! Δεν μπορείς να πεις πως θα χάσουμε επειδή νικήσατε στον 1ο γύρο! Και να σου θυμίσω πως ο αγώνας με τον Ολυμπιακό θα παιχτεί στο γήπεδο μας!

Also, στο μπάσκετ ο Παναθηναϊκός έχει πάρει τόσους τίτλους που ο Ολυμπιακός δεν έχει ούτε τους μισούς!
το χειμονα θα τα πουμε
Για τον άλλο χρόνο λες?
(21-02-2010 04:43 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Also, στο μπάσκετ ο Παναθηναϊκός έχει πάρει τόσους τίτλους που ο Ολυμπιακός δεν έχει ούτε τους μισούς!

Όντως.Πρέπει να έχουμε μια Ευρωλίγκα και αυτοί πάνω από τρεις (απ' ό,τι θυμάμαι).Και δεν είναι μόνο αυτό...

Ας μην αρχίζουμε όμως μικροτσακωμούς έτσι.Αλλά και μικροτσακωμός να μην είναι,θα είναι μια άσχημη εμπειρία...Δε νομίζετε;
Είναι 5 Ευρωλίγκες (Toungue) και ένα Διηπειρωτικό!
ok οστοσο ναι τα χριστουγενα που θα μας ερθουν.να ρωτησω τωρα κατι με σχεσει με τα ποκεμον πιο ειναι το αγαπημενο σου ποκεμον ποκεφαν[για να δω κατι]
Jolteon και Arcanine και άλλα τα οποία βαριέμαι να γράψω!
το jolteon ειναι αεκ και το arkanain ολυμπιακος
Και εσύ είσαι *******! ( Lol )
τωρα θα πω αντιο γιατι παιζω φιφα οσφπ-παο 1-0 νικαω και δεν θελω να το χασω
επισης δεν με πιραζει το****** διοτι οποιος το λεει ειναι
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's