Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
thanks
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΙΖ ΧΙΑΡ ΤΟΥ ΚΙΚ ΓΙΟΡ M**Τ

+7 ρεεεεεεεεεεεε (ωχ κανει κρυο στην κορυφη xD)
Συμφωνώ μαζί σου dark_lugia!
Μόνο που δεν κάνει κρύο στην κορυφή αλλά στους -7 κάνει κρύο Toungue!
Πανάθα είμαι φυσικά!
καλα ε,τωρα σε θεωρω ακομα καλυτερο φιλο απο οτι σε θεωρουσα...

εχεις δικιο...εδω ψηλα εχει πιο πολυ κρυο απο σε αυτους που ειναι στους προποδες...οποτε -7 noobs we own this year!
Καβάλα 4ever
σημερινος τιτλος της "Πρασινης": "ΠΩ,ΠΩ ΚΑΒΑΛΑ!!!" Wink
xaxaxa
(18-01-2010 07:14 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]σημερινος τιτλος της "Πρασινης": "ΠΩ,ΠΩ ΚΑΒΑΛΑ!!!" Wink

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ LOL'd.

Η αλήθεια είναι βέβαια ότι οι Παναθηναϊκοί μου έχουν σπάσει τα νέυρα από χθες, όλο το facebook έχει γεμίσει βλακείες του στυλ "ΑΧΑΧΑ +7 ΡΕ ΛΑΓΟΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ?!" και τα σχετικά. Και νευριάζω κι εγώ που δεν είμαι καν Ολυμπιακός.
εγω να δεις θανο. ιδιαιτερα στο σχολειο μ, που τα διαφορα βαζελακια & χανουμια εκει περα πανε στο δηθεν να μας την πουν με μλκιες. ειλικρινα τωρα, αν μ ερθει αυριο κανα χαζο και μ λεει διαφορες αηδιες οπως "τι εγινε ρε γαυροι?? τον τρωμε??" σ οτι αφορα αυτο το θεμα, ΘΑ ΤΟΝ Γ####Ω ΣΤΟ ΞΥΛΟ!!!!!
Γιατί και εσείς δεν το κάνετε αυτό;Δε λέω υπάρχουν κάποιοι που το παρατραβάνε και πολύ μάλιστα.Εγώ πάντως αν είναι να το πω αυτό θα το πω σε κολλητούς που ξέρουν ότι το λεω για πλάκα ή σε ολυμπιακούς που μου έκαναν το μάγκα όταν είχαμε χάσει!
(18-01-2010 10:33 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]εγω να δεις θανο. ιδιαιτερα στο σχολειο μ, που τα διαφορα βαζελακια & χανουμια εκει περα πανε στο δηθεν να μας την πουν με μλκιες. ειλικρινα τωρα, αν μ ερθει αυριο κανα χαζο και μ λεει διαφορες αηδιες οπως "τι εγινε ρε γαυροι?? τον τρωμε??" σ οτι αφορα αυτο το θεμα, ΘΑ ΤΟΝ Γ####Ω ΣΤΟ ΞΥΛΟ!!!!!

Lol οι Ολυμπιακοί είστε μακράν χειρότεροι και όντας ο μόνος ΑΕΚτζής σε σπίτι Ολυμπιακών μπορώ να το επιβεβαιώσω.
(18-01-2010 10:41 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Γιατί και εσείς δεν το κάνετε αυτό;Δε λέω υπάρχουν κάποιοι που το παρατραβάνε και πολύ μάλιστα.Εγώ πάντως αν είναι να το πω αυτό θα το πω σε κολλητούς που ξέρουν ότι το λεω για πλάκα ή σε ολυμπιακούς που μου έκαναν το μάγκα όταν είχαμε χάσει!

(18-01-2010 10:54 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(18-01-2010 10:33 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]εγω να δεις θανο. ιδιαιτερα στο σχολειο μ, που τα διαφορα βαζελακια & χανουμια εκει περα πανε στο δηθεν να μας την πουν με μλκιες. ειλικρινα τωρα, αν μ ερθει αυριο κανα χαζο και μ λεει διαφορες αηδιες οπως "τι εγινε ρε γαυροι?? τον τρωμε??" σ οτι αφορα αυτο το θεμα, ΘΑ ΤΟΝ Γ####Ω ΣΤΟ ΞΥΛΟ!!!!!

Lol οι Ολυμπιακοί είστε μακράν χειρότεροι και όντας ο μόνος ΑΕΚτζής σε σπίτι Ολυμπιακών μπορώ να το επιβεβαιώσω.

διαφωνω και με τους 2 σας. αφου στο σχολειο μ, ολο το ιδιο βιολι γινεται. οι βλακες οι βαζελοι πανε και μας κοροϊδευουν εμας τους ολυμπιακους σε ατυχες στιγμες, στις οποιες χανουμε... τετοιου ειδους μλκια την εχω βαρεθει τελειως και δε θα δειξω ελεος σε οποιο τολμησει να μ ξανακανει κατι τετοιο... ειλικρινα

edit: μη πω κιολας οτι το 50% των παιδιων στο σχολειο μ ειναι βαζελοι, ενω το 45% ολυμπιακοι και το 5% χανουμια...
chaos o emovoros Toungue (no offence)
(18-01-2010 11:01 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]οι βλακες οι βαζελοι πανε και μας κοροϊδευουν εμας τους ολυμπιακους σε ατυχες στιγμες, στις οποιες χανουμε...

Γιατί ρε Chaos όταν χάνει ο Παναθηναϊκός ή η ΑΕΚ είναι τυχερές στιγμές; Δηλαδή με τόσα που έχουν πει οι Ολυπμιακοί θα έπρεπε να είχαμε γίνει δολοφόνοι!
δε ξερω τι λετε εσεις, αλλα αν και δεν τα παμε τοσο καλα τωρα, θα σκισουμε στη σουπερ λιγκ ως συνηθως... περιμενετε και θα δειτε
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's