Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
lol!!arcanine,jolteon lol!
O Παο στο μπάσκετ άρχισε να τον πίνει xD . Ακόμα έχω να πω πως οι βλάκες πήγαν και χάσαν τους βαθμους απ'τον Εργοτέλη ενώ θα μπορούσαν να ισοφαρίσουν και να το πάρουμε το πρωτάθλημα την άλλη βδομαδα. αντε γεια τωρα .
που χασαμε διοτι χθες ηρθαμε 1-1
ennoei oti anti gia nikh phrate isopalia
σημασια εχει ομως οτι ξεκωλιασαμε τους βαζελους στο μπασκετ...
πραγματι ειχαμε φτασει σε διαφορα 6 ποντον νομιζω και μετα τους αλαξαμε τα φοτα με 3 σερει τριποντα αν και στο τελος [μεχρι ο μπουρουσης να βαλει το 2ποντο]η καρδια μου κοντεψε να σπασει απο την αγωνια
(21-02-2010 05:29 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]σημασια εχει ομως οτι ξεκωλιασαμε τους βαζελους στο μπασκετ...

Εχμ...Ήρεμα...

Ούτως ή άλλως,δε μας παίρνει να μιλάμε γιατί αν εμείς τους ξεκ****σαμε χθες,τότε αυτοί μας έχουνε ταράξει στο ξεκ****σμα τόσα χρόνια.

Σόρρυ που εκφράζομαι έτσι,αλλά...
τι ηρεμα.οχι πες μου τι ηρεμα[εκτος κι αν ενοης τη διαφημισει:σας αξιζε το νταμπλ.οχι πως δεν το αξιζατε.μην το λες.μην το λες εσυ,μην το λες εσυ.
Όταν λέω "ήρεμα" εννοώ "ήρεμα".Πόσες ερμηνείες μπορεί να έχει αυτή η λέξη;

Επίσης,το ξαναλές αυτό γιατί δεν κατάλαβα λέξη;
μπας και καταλαβα εγω?
lol,eleos re sy
LMFAO Lol.....
τι σημενει αυτο
http://www.youtube.com/watch?v=s4lW0my5Hvs

αυτο ενοεις ε; δηλαδη οτι εμεις προσφερουμε την κουπα στους βαζελους και λεμε οτι ειναι καλυτεροι; μα αυτοι ειναι οι αληθεια. δυστυχως , αν και ολοι χαλια ειναι για αυτο ειμαι ολυμπιακος επειδη ειχε και πιστευω θα ξαναποκτησει ενα επιπεδο.
ναι αυτο ακριβος ενοω
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's