Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
bazele plakosteton
WTF???!!! ΒΑΖΕΛΟΣ???!!! ΦΑΤΕ ΤΟΝ!!!
Ναι problem οτι θελω ειμαι, ακομα και GOD γινομαι. Toungue
ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ!!! ALL HAIL THRLOS-ALL HAIL THRILOS GATE7!!!!!! MAKAKA AERA PATERA...egrapsa kati ston aera...
xaxaxaxaxaxaxa
(09-10-2009 04:18 PM)staraptoras Wrote: [ -> ]xaxaxaxaxaxaxa

kalo e?
Afhste to paidi ushxo re kologavroi,xouligan.E,xouligan.
(09-10-2009 07:17 PM)skorp Wrote: [ -> ]Afhste to paidi ushxo re kologavroi,xouligan.E,xouligan.

oust re. xD
Trava re.Pou 8a mou peis kai oust.

Panaxaïkh 4 Ever!!!
bre oust
(09-10-2009 07:39 PM)skorp Wrote: [ -> ]Trava re.Pou 8a mou peis kai oust.

Panaxaïkh 4 Ever!!!

ti einai to panaxaikh??to syma stin kardia einai o ps@l@r@s...
Το "Παναχαϊκή" τυχαίνει να είναι ομάδα... Ομάδες δεν είναι μόνο ο Παναθηναϊκός και ο Ολυμπιακός σ'αυτή τη χώρα, υπάρχουν εκατοντάδες και ο καθένας υποστηρίζει ό,τι θέλει.
Κι εγώ εκτός από Παναθηναϊκός είμαι Εργοτέλης επειδή είναι κρητική ομάδα, μήπως όλοι εσείς οι Ολυμπιακοί έχετε να πείτε κάτι γι' αυτό;;;
Βασικα, θα ηταν εντελως ανουσιο να πεταχτει καποιος και να πει κατι γι' αυτο. Παιδια, μην φανατιζεστε. Αθλητισμος ειναι, οχι ολη σας η ζωη. Ο καθενας υποστηριζει οποια ομαδα θελει. Ειτε αυτη ειναι Ολυμπιακος, Εργοτελης ή Π.Α.Ο Ρουφ. Το να φανατιζεστε μονο καβγαδες μπορει να αποφερει. Wink
Αυτό λέω κι εγώ Smile
Το να τσακώνεται ο ένας με τον άλλο μόνο και μόνο επειδή δεν είναι ίδια ομάδα δεν είναι και ό,τι καλύτερο...
Πάει ένας μαύρος να πουλήσει dvd στον Κόκκαλη και του λέει: "Έργκο τέλεις;"

Οκ, δεν άντεξα.
Κοντίνιου.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's