Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(12-07-2009 02:14 AM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]POIA TSELSI RE ANTE GEIA

H Chelsea plhroforiaka lew einai Omadara me O kefalaio.Anelka,Drogba,Cech,ki alloi polloi pou exoun fugei.
Ο μόνος που πραγματικά αξίζει στην Chelsea είναι ο Terry γιατί παίζει για την ομάδα. Οι άλλοι απλά να βγάλουν το ψωμί τους, κι άντε γεια. Κοινώς, η Chelsea είναι εταιρεία, αλλά άμα θες κράτα κεφαλαίο το Ο, έτσι κι αλλιώς δεν έχει.
ma kai h manchester united den einai kai asxhmh. afou exei kalous paixtes.....
Διορθωση. Ειχε καλους παικτες. Εφυγε ο Ronaldo και τωρα αντε γεια. Αμα φυγει ο Rooney κι ο Van Der Sar, οι Μπεμπηδες θα ψαχνουν να μαθουν τι ειναι μπαλα. Αυτη που πιθανον να εξελιχθει ξανα σε ομαδαρα ειναι η Ρεαλ Μαδριτης. Real Madrid FTW! Toungue
den exeis kai adiko s ayto, giati h real arxise na pairnei poly fora twra. dhladh twra, phre ton kaka' kai ton ronaldo, me ton opoio ekane h real thn pio akrivh metagrafh sthn istoria (!!!)
I Real panta kanei akrives metagrafes...Kai epeidi einai i omada m elpizw na kanei tpt kalo...toulaxiston pire kai amuntiko,einai se kalo dromo.Alla 8elw kai ton villa.
Αντιολυμπιακος
Ρεαλ
για την Ρεάλ έχω να πώ μερικά πράγματα, μπορεί να παίρνει τους καλύτερους παίχτες στον κόσμο αλλα αυτό δεν συμένει οτι είναι και καλή! ας πούμε πιό παλιά που είχε Beckam, Ronaldo και όλα τα αστέρια της Βραζιλίας έχανε απο την Barca που είχε καλούς παίχτες και όχι του επιπέδου των παιχτών της Real. Πάντως απο ομάδες είμαι ΠΑΟ, MU(stands for Manchester United), Valencia και Pari Sen Germen
Στην Ελλάδα μια είναι η ομάδα όλη ξέρετε ποια ενωώ. και αυτής της ομάδας είμαι φίλαθλος....

Αλλά όχι φανατικά , δεν με πολυνιάζει....

Αλλά η Manchester United ειναι Η ομάδα , είναι πολύ καλή.

Ρεάλ Μαδρίτης και Τσέλσι οι χειροτερές μου.....

η πρώτη επειδή το παίζει πολύ βασιλική και χρήμα με παράδες και η δεύτερη επειδή ακριβώς μου μοιάζει πιο πολύ εταιρία και όχι ομάδα....
(13-09-2009 06:34 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Στην Ελλάδα μια είναι η ομάδα όλη ξέρετε ποια ενωώ. και αυτής της ομάδας είμαι φίλαθλος....

ας εισαι ολυμπιακαρα........
Βαζελός είναι σίγουραToungue
στοιχημα 100 ευρω οτι ειναι γαυρος Toungue
ρε σας φαίνομαι εγώ για βαζελος ;;
Χαχαχαχαχαχ, να ένα φυσιολογικό thread περί αθλητικών, η φράση "άντε γεια" έχει ειπωθεί τουλάχιστον 5 φορές.
το ξερα οτι ηταν γαυρος.... Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's