Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Μια είναι η ομάδα ρεεεε!(Εκτός από ΟΣΦΠ κ Real De Madrid Toungue).
Nai...H Chelsea
(09-10-2009 11:53 PM)skorp Wrote: [ -> ]Nai...H Chelseaeinai h xeiroterh...

kalytera etsi.paidia h om,ada einai liverpool...WinkCool
Mόνο που η chelsea νίκησε 2-0 τη liverpool την προηγούμενη αγωνιστική Toungue (Δε μου αρέσει καμία απ' τις δύο και τόσο βέβαια)
Εξάρα η άρσεναλ στη μπλάκμπερν

(09-10-2009 11:30 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Πάει ένας μαύρος να πουλήσει dvd στον Κόκκαλη και του λέει: "Έργκο τέλεις;"

Οκ, δεν άντεξα.
Κοντίνιου.

Χαχαχα, ρησπέκτ. Μόλις βρήκα τον τρόπο να σπάσω τα νεύρα του πατέρα μου ακόμα περισσότερο...
(10-10-2009 12:10 AM)Grovyle_Fan Wrote: [ -> ]Mόνο που η chelsea νίκησε 2-0 τη liverpool την προηγούμενη αγωνιστική Toungue (Δε μου αρέσει καμία απ' τις δύο και τόσο βέβαια)
Εξάρα η άρσεναλ στη μπλάκμπερν

(09-10-2009 11:30 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Πάει ένας μαύρος να πουλήσει dvd στον Κόκκαλη και του λέει: "Έργκο τέλεις;"

Οκ, δεν άντεξα.
Κοντίνιου.

Χαχαχα, ρησπέκτ. Μόλις βρήκα τον τρόπο να σπάσω τα νεύρα του πατέρα μου ακόμα περισσότερο...

osfp einai o father sou?[an den 8es den apantasToungue]paw nani 12:31
Nαι οσφπ είναι και έχει φάει χοντρό δούλεμα τους τελευταίους μήνες... Toungue
Ελπίζω να μη μου βγει ξινό :/

PS: Καληνύχτα(νωρίς είναι ακόμα...)
(09-10-2009 11:30 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Πάει ένας μαύρος να πουλήσει dvd στον Κόκκαλη και του λέει: "Έργκο τέλεις;"

Οκ, δεν άντεξα.
Κοντίνιου.

Αν και ειμαι Ολυμπιακος,πρεπει να παραδεχτω οτι αυτο ηταν πολυ ωραιο!Ελπιζω να μην το ακουσει κανενας απο τους Παναθηναικους στο σχολειο,γιατι αν το ακουσουν θα τρωω δουλεμα οοοοολη τη χρονια...
LOL...
WTF!!!!!!yparxoun vazeloi sto soudan????
Enas,duo,treis....TRE3TE!EINAI PANTOU!!!
Asteieuomai.Siga mhn tre3oume kiolas...Toungue...Alla,nai uparxoun.Arketa paidia edw einai apo thn Ellada.
(10-10-2009 12:36 PM)Salamence78 Wrote: [ -> ]Enas,duo,treis....TRE3TE!EINAI PANTOU!!!
WTF!!!!!!! KALESTE TO NAUTIKOSkullSkullSuicideSuicide
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(10-10-2009 12:54 PM)Tassaras7 Wrote: [ -> ]
(10-10-2009 12:36 PM)Salamence78 Wrote: [ -> ]Enas,duo,treis....TRE3TE!EINAI PANTOU!!!
WTF!!!!!!! KALESTE TO NAUTIKOSkullSkullSuicideSuicide
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax​axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa


pragmatika
δγσγςγςςφψςεφςεφςφςφ
Παρντον;
............


-_-
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's