Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon TCG Τουρνουα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Όπως μερικοί από εσάς γνωρίζουν ήδη, δουλεύω για την Καισσα Βικτώριας. Διοργανώνω εκεί τα τουρνουά yugioh τα Σάββατα.

Έτσι πήρα τη πρωτοβουλία να προτείνω στο κατάστημα τη δημιουργία ενός εβδομαδιαίου τουρνουά Pokemon. Πήρα πολύ θετικές απαντήσεις, και πρέπει να ομολογήσω πως χάρηκα, καθότι έπαιζα το παιχνίδι από το base set, μέχρι ως ότου βγήκαν τα Delta.

Το μόνο που είχαν ως "απαίτηση" ήταν να υπάρχει προσέλευση, και να διατήρηση το τουρνουά την ιδιότητα του εβδομαδιαίου.

Μας έδωσαν 2 πολύ καλές ώρες και μέρες, κατά την άποψη μου.
1) Παρασκευή Απόγευμα
2) Σάββατο μεσημέρι μετά το τουρνουά Yugioh, το οποίο το κάνω εγώ, οπότε μπορώ να σας πω ότι μετά τις 3 θα έχετε το μαγαζί δικό σας άμα χρειαστεί Wink

Ο σκοπός δημιουργίας αυτού του thread, είναι να δούμε ποια μέρα προτιμούν κ μπορούν οι περισσότεροι από εσάς που ενδιαφέρεστε Smile


Υ.Γ Αμα τελικα γινει Σαββατο, θα μενω μερικες μερες κ εγω μετα το yugi να παιζω μαζι σας.... αμα με θελετε Toungue
Υ.Γ1 Επισης αυριο ερχεται το B&W set.
Yup yup, θα είμαι παρών. Toungue
Δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση/δυσκολία για κάποια από τις δύο μέρες, θα ακολουθήσω τους υπόλοιπους.

(Poll added)
Κι εγώ παρών (παρ'όλο που δεν έχω έρθει στα τελευταία Games Fair αλλά και αυτό μόνο και μόνο για το πρωινό ξύπνημα, αν λέτε τέτοιες ώρες είμαστε ντάξει Toungue)!!

Τώρα όσο για τη μέρα δεν ξέρω, μ΄αρέσουν και οι δύο αλλά αν λες Φίλιπ ότι θα παίζεις μαζί μας που και που τα Σάββατα προφανώς και προτιμώ Σάββατο Toungue
Παρόν και εγώ. Με τον ηλεκτρικό δεν φτάνουμε μέχρι εκεί;
^ Η στάση της Βικτώριας δεν είναι ανοιχτή, μπορείς να πας με όποιο από τα λεωφορεία/τρόλεϊ κάνει στάση έξω από την ΑΣΟΕΕ/στο κτίριο του ΟΤΕ ή ποδαράτος από Αττική/Ομόνοια.
Use this για προτεινόμενες διαδρομές.
Οπως το βλεπω παμε μαλλον για Σαββατο Smile
Αν και χρειαζομαστε κ αλλα ατομα... Dodgy
Τι ώρα θα γίνει το event;
Δεν θα ειναι event,σαν να λεμε μια φορα ,μια μερα Toungue (το παμε για σταθερο τουρνουα αμα βγει)
Δεν ξερω ποιοι αλλοι απο εδω παιζουν αλλα μονο οι 3 σας δεν νομιζω να μπορουμε να κανουμε κατι :S
είναι και ο Dravor ακόμη, α, έχω και άλλον ένα γνωστό μου που δεν είναι μέλος εδώ.
(Βάλε άλλους 2 δηλαδή)
Εισαι σιγουρος για το Στρατο? Απο οτι βλεπω στο fb δεν εχει και πολυ χρονο. Ωραια ειστε 5.. αμα το καναμε 8 θα ηταν ΠΟΛΥ καλα...
Μα καλα στη συναντηση ηταν τοσα παιδια με καρτες κ decks Toungue
Ο χρήστης NM2 of Steel λέει
οη
#t...g-toyrnoya
postare otidhpote
apla gia na postareis


Και με αυτό εννοώ ότι θέλω κι εγώ το Σάββατο. ;D
by nm2

και το darvor λεει οτι όντως δεν εχει χρόνο / δεν ξέρει
ΟΚ λοιπον, θα ενημερωσω το καταστημα, κ το αλλο Σαββατο στις 3 θα κανουμε το 1ο Τουρνουα!


PLZ να βρουμε 1-2 ατομα ακομα... θελουμε κοσμο Toungue
Pokemaniac πονταρω στο +1 σου Toungue


Υ.Γ οποτε ισως αυριο παρω κανενα booster black and white Smile
lol,καταλαθως ψηφισα!:Ρ

Παρολα αυτα,
Πολυ καλη πρωτοβουλια philip!Big Grin
(06-05-2011 08:30 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]lol,καταλαθως ψηφισα!:Ρ

Παρολα αυτα,
Πολυ καλη πρωτοβουλια philip!Big Grin

Αααααα τελος! Ας προσεχες, και εσυ κ ο Staraptor που εχετε ψηφισει θα ερθετε! Δεν ακουω κουβεντα! Τελος Toungue

Ας προσεχατε Toungue LoL
Αν ηξερα να παιζω εστω και λιγο θα παιζα xD,ετσι και αλλιως 2 σαββατα το μηνα Αθηνα ειμαι :Ρ
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's