Legendary Pokémon

Full Version: Είναι ο Pokeman *κολοκύθι*;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Παρακαλείται κάποιος mod/admin να το μετακινήσει στο SPAM.

Λοιπόν,εδώ θα ψηφίζεται εάν είναι ο Pokeman *κολοκύθι* ή όχι και τα δικαιολογείτε την απάντησή σας.Παρακαλούνται να ψηφίσουν όλοι,και ο ίδιος,για να δούμε γιατί πιστεύει ότι είναι *κολοκύθι*.
καλα θελει ερωτημα.......μουφα ειναι οι φημες.Ολο ενοχλει τους αλλους κανει τον εξυπνο με τις ταπες οπως λεει, με κοροιδευει επειδη γραφτικα με ανοητω ονομα [DITTOFUN].Eνταξει αλλα αν αυτος γραφοταν αφροξυλανδη δεν θα ελεγα τοσα πραγματα οσα μου λεει.Επισης εινα ψωναρα
Και βεβαια ειναι. Οι μονοι που δεν το πιστευουνε ειναι αυτοι που εχουν φαει τρελη ταπα απο αυτον
(08-01-2009 04:29 PM)George7 Wrote: [ -> ]Και βεβαια ειναι. Οι μονοι που δεν το πιστευουνε ειναι αυτοι που εχουν φαει τρελη ταπα απο αυτον

ναι ναι ειναι σιγουρα.Ποιος ειπε οτι δεν ειναι.Θα τον συνχαρω
Μαλλον πρεπει να συγχαρεις τον εαυτο σου. Μεχρι και η ζηνα σε καταλαβε και εφυγε απο την sig σου. Αν ηταν ο Ηρακλης θα 'τρωγες παντοφλα νουμερο 60
(08-01-2009 04:38 PM)George7 Wrote: [ -> ]Μαλλον πρεπει να συγχαρεις τον εαυτο σου. Μεχρι και η ζηνα σε καταλαβε και εφυγε απο την sig σου. Αν ηταν ο Ηρακλης θα 'τρωγες παντοφλα νουμερο 60

Την απαντηση θα την δωσω αλλου.Στην ιστορια μου.Θα δεις.........και βρε παιδι μου φαε μια παστα
1ον Δεν διαβαζω της ιστοριες σου ΠΟΤΕ
2ον αν εχεις καταλαβει εδω ειναι thread για τον Γιωργο
3ον spam dude
4ον δεν τρωω παστες
5ον να τις βαλεις εκει που ξερεις
Κατά τη γνώμη μου θα μπορούσε να είναι *κολοκύθι* αν δεν έλεγε κάποια πράγματα προσβλητικά και είσης ψωνίζετε πολύ.....υπερβολικά...Πάντως η φάτσα του έχει πλάκα......ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!
Big Grin αλλά κατά τα άλλα....[attachment=462]
<--Αυτή η Φάτσα έχει γέλιο Λοοολ!
(08-01-2009 04:23 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Παρακαλείται κάποιος mod/admin να το μετακινήσει στο SPAM.

το spam ειναι καλυμενο ξερεις
(08-01-2009 05:09 PM)George7 Wrote: [ -> ]3ον spam dude

Έτσι και αλλιώς θα το πάμε στο ΣΠΑΜ κόρνερ.
Οσο ειναι εδω οχι
-Αναρωτιεμαι γιατι δεν φτιαξατε το thread κατ'ευθειαν στο Spam Corner.
-Τα polls εχουν απαγορευθει εδω και καιρο.
-Ο pokeman ειναι ωραιος ως χαρακτηρας αναμφισβητητα,ασχετα του οτι καποιοι δεν θελουν να το παραδεχτουν.
-Human Torch καθε επομενο σου προκλητικο post θα πηγαινει report,χωρις πλακα.
1ον)Δεν γίνεται.
2ον)Τότε γιατί υπάρχουν άλλα;
δε γινεται κατευθειαν στο σπαμ κορνερ αν δεν εχεις εξουσια, και αλλωστε αφου προοριζεται για σπαμ κορνερ δεν πιστευω να ενοχλισει σε τιποτα το πολλ. Επισης εχω ψηφισει Ναι επειδη ειναι κυριολεκτικα καμενος (δλδ με την κυριολεκτικη ενοια της μεταφορικης ενοιας), οχι οπως οι αλλοι που ειδαν οτι το να εισαι καμενος ειναι φοβερο και ζηλεψαν.
Μπορείς να μου εξηγήσεις την κυριολεκτική σημασία της μεταφορικής έννοιας;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's