Legendary Pokémon

Full Version: Τι ομάδα είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
τι ομαδα ειστε? εγω ειμαι ολυμπιακος (φυσικα Cool ).
Αυτό το thread υπάρχει ήδη #s...hp?tid=742 και μάλιστα με πεισσότερες πινελιες.
Και φυσικά δεν έπρεπε καν να ρωτήσεις γιατί μια είναι η Ομάδα ΠΑΟ!
ελεος ρε βαζελε!! αφου δεν ελεγες οτι υποστηριζες την ξανθη (την ομαδα, οχι την πολη)?
Βασικά ναί το έλεγα γιατί είμαι και τα δύο.Αλλά ποιό πολύ υποστηρίζω τον ΠΑΟ ρεε.
ενα πραγμα εχω να πω γι αυτα τα βαζελακια της κακιας ωρας. το ΠΑΟ σημαινει
Παρακαλω
Αλλαξτε
Oμαδα
τι πελατες που ναι.....
μπορουσες απλα να φτιαξεις ενα θρεντ με τιτλο "Πειτε μου τι ομαδα ειστε για να βριστουμε"
@admins: ας το μετακινησει καποιος αυτο το θρεντ και να το παει στο σπαμ κορνερ
υπηρχει νομιζω ενα παρομοιο thread αλλα τεσπα, ας αναπτυξουμε την συζητηση εδω. εγω προσωπικα λοιπον ειμαι παναθηναικος. δεν ασχολουμαι φανατικα βεβαιως βεβαιως, και ουτε προκειται. ειμαι απλος οπαδος.

(11-07-2009 10:28 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]ενα πραγμα εχω να πω γι αυτα τα βαζελακια της κακιας ωρας. το ΠΑΟ σημαινει
Παρακαλω
Αλλαξτε
Oμαδα

το παο δεν σημαινει τιποτα τετοιο, σε γελασανε; μια χαρα ομαδα ειναι ο παναθηναικος, και μια χαρα πορεια χαραζει. τωρα αν εσυ εισαι ολυμπιακος και εχεις φανατιστει με το θεμα, αντε γεια.

(11-07-2009 10:33 PM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]μπορουσες απλα να φτιαξεις ενα θρεντ με τιτλο "Πειτε μου τι ομαδα ειστε για να βριστουμε"

λολ'ντ
(11-07-2009 10:35 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]@admins: ας το μετακινησει καποιος αυτο το θρεντ και να το παει στο σπαμ κορνερ

μπά καλύτερα να το σβίσει γιατί και εκεί που θα πάει ξεχασμένο θα μείνει...και εξάλλου γιατί να μετρήσουν στο post count μας αυτά τα 9 πλέον ανούσια ποστσ?
GHAAAAAAAAAAAAAAH
(11-07-2009 11:41 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]GHAAAAAAAAAAAAAAH

GHAAAAAAAAAAAAAAH
ΑΒ, ρέζους θετικό.
Amvrakikos Loutrou kai Olympiakos.Also,o NM2 einai aek alla ntrepetai na to pei Toungue Toungue Toungue Toungue.
Exw enan filo Xaralampo pou ki aftos leei synexeia sto telos ths protashs pou ta xonei se kapoion th frash "Ante geia"
Tespa,egw eimai AEK kai den dexomai kanena sxoleio dioti den eimai tromeros fan.Tromeros fan eimai mono ths Chelsea!!!
POIA TSELSI RE ANTE GEIA
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's