Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Γενικά]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Όχι, μόνο στο PS3.
Nομιζω οτι το PS2 εχει μια θηρα απο πεισω για καλοδιο ενσιρματου ιντερνετ δηλαδει με καλοδιο απο το modem σου γιατι δεν πιανει ασηρματα οπος το PS3Wink
παιδια ξερει κανενας αμα θα υπαρξει τριτο πανελληνιο πρωταθλημα ποκεμον ?
(05-07-2011 07:54 PM)staimer2011 Wrote: [ -> ]παιδια ξερει κανενας αμα θα υπαρξει τριτο πανελληνιο πρωταθλημα ποκεμον ?
Να υποθέσω πως εννοείς στο nitendo.gr;

Λίγο δύσκολο το βλέπω για φέτος... Λείπει ο έως τώρα διοργανωτής τους και δε γυρνά σύντομα στην ενεργό Pokemon δράση...
ευχαριστω για την ενημερωση herooftime

οταν ομως γινει ενα ελληνικο πρωταφλημα μεσο wi-fi connection θελω να ειμαι ετοιμος γιαθτο ρωταω
Πιστεύω πως ανά πάσα στιγμή μπορείς να είσαι έτοιμος. Οι κλασσικοί κανόνες είναι Overused, Species Clause, Item Clause, Sleep Clause.
εχω αλλη μια ερωτηση μηπως καπιος ξερει σε ποια παιχνιδια θα διεξαχθει το τριτο πανελληνιο πρωταθλημα ποκεμον , δηλαδη θα διεξαχθει σε 4gen (heartgold,soulsilver) Η σε 5gen (Black,White)
versions.
Όταν και αν διεξαχθεί στη 5η γενιά, που μέχρι τότε ίσως να έχει εμπλουτιστεί και με κανένα άλλο παιχνίδι.
Πως και δεν έχουμε anime section;
Exoume pokemon anime section. Pokemon forum einai. O kosmos den erxetai se pokemon forum na syzhthsei gia digimon oute gia one piece. Opote eimaste kalymenoi Smile
Για μη-Pokémon anime συζήτηση, το General Discussion είναι μια χαρά μέρος, ήδη υπάρχουν threads για 3-4 anime.
Το ποντίκι μου έχει γεμίσει βρομιές και αυτό υποθέτω πως είναι ο λόγος που χάνω κλίκς. Πώς θα μπορούσα να το καθαρίσω;

Επίσης,πώς κάνεις κάποιον rate δεύτερή φορά αντί να κάνεις update την πρώτη;
Αν το καθαρίσεις με βαμβάκι και οινόπνευμα δεν παθαίνει τίποτα απ' ότι ξέρω. Βέβαια αν το πρόβλημα είναι εσωτερικό ίσως να πρέπει να βγάλεις τα δύο πλήκτρα Confused
(03-10-2011 07:00 PM)Terraplant Wrote: [ -> ]Επίσης,πώς κάνεις κάποιον rate δεύτερή φορά αντί να κάνεις update την πρώτη;

δε νομιζω να γινεται , παντως οι αδμινς (και καποια αλλα μελη) εχουν somehow τη δυνατοτητα να ψηφανε με +2
Οι admins έχουν μέχρι +3.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's