Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Γενικά]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
oxi apla meiwnei tin speed stin maxi.(an kanw la8os diwr8wste me)
(06-01-2010 11:11 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]oxi apla meiwnei tin speed stin maxi.(an kanw la8os diwr8wste me)

Ακριβώς.Όπως είχε πει κ ο Arty2 αν δεν κάνω λάθος,είναι σαν αντίστροφο Agility.
λοιπον:μπαινω στο τσατ αλλα μου λεει

connection failed(you have too many connections)

what does that mean?
Πήγα στις παλαιότερες ερωτήσεις για να δω αν έχει απαντηθεί η ερώτηση που θέλω να κάνω αλλά μου γράφει You don't have permission to view this page.


Πώς γίνεται να αλλάξω το username μου;
PM σε κάποιον admin(ή μόνο στον Arty2 ?),και μόνο αν έχεις σοβαρό λόγο.
Αν είναι τώρα να απασχολήσω τους admins δεν πειράζει.Μένω και με το ίδιο username σιγά το πράγμα Toungue

EDIT:Ξέχασα να το γράψω.Που δεν μπορώ να δω τις παλιές ερωτήσεις συμβαίνει μόνο σε μένα;!
@dark_lugia: Κάποιο πρόβλημα του server δυστυχώς, εμφανίζεται περιοδικά
@pokefan31395: Δεν είναι κάτι δύσκολο να γίνει, αν θες να το αλλάξουμε αλλάζει αλλά αυτόλίγες φορές, δηλαδή όχι μήνας και nickname
mia erotisi !!!!!

iparxi kamia efarmogi gia yu-gi-oh apos gia to shoddy battle ???
Ακόμα καλύτερα, υπάρχει επίσημη εφαρμογή:

http://www.yugioh-online.net/

Ωστόσο σταμάτησα το YGO πριν βγει αυτό, οπόυτε δεν μπορώ να πω οτι το έχω δοκιμάσει..
thanks arty Big Grin
το κακο ομως ειναι οτι εκει περα, πρεπει να χεις και duelpass points για να παιζεις μ αλλους (μια μαχη = 1 ποντος duelpass). ξεκινας με 10 και οταν σ τελειωσουν, πρεπει ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ να αγορασεις κι αλλους, εκτος κι αν εχεις βαρεθει το παιχνιδι. οποτε, δε συμφερει. προτιμω πιο πολυ το κλασσικο. ξερεις, με yugioh world championship (τις σειρες παιχνιδιων yugioh για ds εννοω) ή με... κανονικες καρτες.
ox afto den to proseksa Sad

den exo oreksi na plirono Sad

telos panton 8a to katevaso kai 8a do ti 8a kano.....
Xexe kapsimo...ap'oti 8umamai exei katevasei enas filos mou ena online to opoio prepei na einai free.8a ton rwthsw h' thn Deutera h' opote ton vrw sto facebook.
ok 8a perimeno apantisi Big Grin
τι καιρό θα κάνει αύριο?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's