Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Γενικά]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Den vlepw kati pou na mporoume na kanoume.Also,8a mou pei kaneis epitelous pws vriskeis Giratina se mystery dungeon explorers of the sky?Prepei na to exw rwthsei 3-4 fores.Ginetai na to vrw katarxas?
2h erwthsh:Poses elpides exei o Alkaios na vgei stous 10 prwtous?
gia tin proti den ksero alla gia tin defteri mporo na sou po....midamines Sad
(26-05-2010 01:37 AM)skorp Wrote: [ -> ]Den vlepw kati pou na mporoume na kanoume.Also,8a mou pei kaneis epitelous pws vriskeis Giratina se mystery dungeon explorers of the sky?Prepei na to exw rwthsei 3-4 fores.Ginetai na to vrw katarxas?

http://wiki.answers.com/Q/Where_is_Girat...ers_of_Sky

Φαντάζομαι, θα σου κάνει :)
thanks vre man!
pws mporw na pexw pet soccer horis to cd?
Ποιό είναι το καλύτερο site για να δω one piece??? Ακούω προτάσειςToungue.
τι ωρα παιζει σημερα η ισπανια
Germany - Spain 21:30
Enniamisi to vradi.
(source: my tv txt) lol
thanks lol................................
(08-06-2010 10:02 AM)pekinoua Wrote: [ -> ]Ποιό είναι το καλύτερο site για να δω one piece??? Ακούω προτάσειςToungue.

εγω το βλεπω απο εδω : http://watch-onepiece.com/

Επιπλεον εχω κι εγω μια ερωτηση:Ποιο ειναι το νοημα της ζωης?
Kaneis den kserei.Akoma erevnatai.
Κάποιος είχε πει ότι το νόημα της ζωής είναι μια ζωή με σκοπό. Τρέχα γύρευε δηλαδή. Εγώ είμαι με τον Michael Jordan που είχε πει "Enjoy the game". Εκείνος μίλαγε για το μπάσκετ προφανώς αλλά εγώ το εκλαμβάνω μεταφορικά. Toungue
Η ζωή δεν χρειάζεται να έχει νόημα, απλά υπάρχει ως μια ευτυχής σύμπτωση.
(07-07-2010 03:38 PM)skorp Wrote: [ -> ]Kaneis den kserei.Akoma erevnatai.

lolno

(07-07-2010 08:58 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Η ζωή δεν χρειάζεται να έχει νόημα, απλά υπάρχει ως μια ευτυχής σύμπτωση.

Α διαφωνω εδω. Το θεμα στην ζωη ειναι να υπαρχει ενα νοημα, ενας σκοπος για τον οποιο θα συνεχισουμε να ζουμε, και προφανως οσον αφορα αυτην την ζωη πρεπει να βρεις το ΔΙΚΟ σου νοημα, να θεσεις τους δικους σου στοχους και να τους πραγματοποιησεις. Το ξερω οτι ακουγεται παραξενο αλλα αν δεν το δοκιμασει κανεις απο μονος του δυστυχως δεν θα το καταλαβει. Smile
Ο καθένας έχει τη δική του άποψη πάνω σε κάθε θέμα. Εγώ θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα.

(07-07-2010 11:17 PM)Fake Apology Wrote: [ -> ]Το θεμα στην ζωη ειναι να υπαρχει ενα νοημα, ενας σκοπος για τον οποιο θα συνεχισουμε να ζουμε, και προφανως οσον αφορα αυτην την ζωη πρεπει να βρεις το ΔΙΚΟ σου νοημα, να θεσεις τους δικους σου στοχους και να τους πραγματοποιησεις. Το ξερω οτι ακουγεται παραξενο αλλα αν δεν το δοκιμασει κανεις απο μονος του δυστυχως δεν θα το καταλαβει. Smile

Πλάκα-πλάκα, μου αρέσει πολύ έτσι όπως το έθεσες το έθεσες. Έχω κι άλλα λίγα να πω, αλλά ας τα αφήσω προς το παρόν.


Επίσης, μας βλέπω να καταλήγουμε με νέο thread. Δε μου ακούγεται κακή ιδέα πάντως (αν γίνει άλλο ένα ποστ πάνω στο θέμα ανοίγω thread, το λέω)...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's