Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Γενικά]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Εδώ λογικά θα βρέχει. lolz I dunno.
(06-02-2010 05:27 PM)skorp Wrote: [ -> ]Xexe kapsimo...ap'oti 8umamai exei katevasei enas filos mou ena online to opoio prepei na einai free.8a ton rwthsw h' thn Deutera h' opote ton vrw sto facebook.

sorry an ginome fortikos alla akoma perimeno !!!!!!!!

Big Grin
σε πια thread ανεβαζουν τa posts?
Οπουδήποτε εκτός από εκεί που γράφει "Posts here do not add to your post-count."

Επίσης να θυμίσω γενικώς ότι είναι καλό να γράφουμε όταν έχουμε κάτι να πούμε, και όχι να γράφουμε για να πούμε κάτι...
μπορω να κανω αλλη μια ερωτηση

στα ποσα posts γινομαι senior member?
sta 250 post ginesai senior member
Δεν υπήρχε ένα thread που γράφαμε Pokemon τα οποία ψάχναμε και Pokemon που δίναμε (δεν εννοώ τα threads που έχουν σαν όνομα "Το thread ανταλλαγών του τάδε");Εξακολουθεί να υπάρχει;Μπορεί κάπιος να μου δώσει λινκ;
Έχει μετακινηθεί στα κλειδωμένα αφού άνοιξε το trade section. Ωστόσο, αυτό θα είναι χρήσιμο μάλλον.
Οκ.Ευχαριστώ πολύ.
δεν μπορώ να δω το avatar και την sig μου... ούτε και από κάποιους άλλους sig ή και avatar. βγάζει το μήνυμα tinipic: this image or video has been moved or deleted... τι έχει γίνει?
Μάλλον κάποιο πρόβλημα με το tinypic .
έχω μια ερώτηση.πως μπορώ να αντιγράφω αυτά που είναι στην οθόνη του υπολογιστή σε video.εννοώ να τραβάω video καλής αναλυσης(δηλ. όχι από βιντεοκάμερα) αυτά που δείχνει η οθόνη.π.χ για ένα παιχνίδι υπολογιστή να το δείξω στο youtube.επίσης πως γίνεται αυτό για παιχνίδια του ds?(όπως τα pokemon, να δείχνω μια μάχη μου ας πούμε)
http://camstudio.org/ για να κάνεις Screen Capture από video αν και δεν ξέρω κατα πόσο θα λειτουργεί σε full screen παιχνίδια ή πόσο δυνατό υπολογιστή θέλει για αυτό οπότε κάνε του μια δοκιμή πρώτα. Για το δεύτερο θες μια καλή videocamera με μικρή παραμόρφωση στο φακό και ένα τριποδάκι και είσαι cool.
Έχω δύο ερωτήσεις (εκ των οποίων η μία μου δημιουργήθηκε μόλις τώρα).

1.
Πώς μπορώ να κατεβάζω τραγούδια με νόμιμο τρόπο (εκτός από το http://www.listentoyoutube.com );

2.
(07-03-2010 02:02 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Για το δεύτερο θες μια καλή videocamera με μικρή παραμόρφωση στο φακό και ένα τριποδάκι και είσαι cool.

Έχεις στον νου σου καμιά τέτοια κάμερα;
1)VDownloader 1.12

Για καμερα δεν ξερω οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's