Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Γενικά]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Μπορεί κάποιος να μου προτεινεί κάποιο ελληνικό site που να μπορώ να παραγγείλω R4 συμβατή με το Lite ??
Παντως στο videoclub διπλα μου εχει αμα θελεις, στα 25 ευρω.Λεωφορος ηρακλειου 50κατι(24self video λεγεται),ανω πατησια, διπλα απο την διασταυρωση ορφανιδου
απλα μην αναφερεσαι σε πειρατικο περιεχομενο, γιατι απαγορευεται απο το site Smile
http://www.skroutz.gr/c/109/gamepads.htm...rase=r4+ds

Επίσης θυμίζω ότι απαγορεύεται η συζήτηση πάνω σε οτιδήποτε έχει να κάνει με ROMs.
εχω κανει mew game στην platinumε και θελω να παω στην snowport αλλα με εμποδιζουν 2 galactic να παω. τους μιλαω τιποτα μαθαινω στο Togekiss defog επειδη λενε κατι για αυτο το hm και την ομιχλη τιποτα. μπαινω στο youtube να δω πως γινεται λεω τωρα ωραια ειμαι ετοιμος να παρω το εμβλημα με το super magmortar κοιταω αυτος ειχε το video εβγαλε ενα Empoleon 80 lvl με το πρωτο Pokemon που συνατησε. Μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω?
Υποθέτοντας ότι έχεις πάρει το 6ο έμβλημα, πρέπει να πας στο Iron Island για να πάρεις το Strength, μετά να πας στην βιβλιοθήκη στην Canalave, μετά στη Lake Valor και μετά στη Lake Verity. Αν έχεις ξεμπερδέψει με όλα αυτά, ο δρόμος για τη Snowpoint θα είναι ανοιχτός.
thaνks re ευχαριστωBlank!
Μπορώ να αντικαταστήσω το τωρινό modem μου, και να βάλω στην θέση του ένα παλιότερο που είχα από άλλη όμως εταιρία;
Φυσικά και μπορείς. Πιθανώς θα χρειαστείς κάποιες ρυθμίσεις τις οποίες θα σου δώσουν από την τηλεφωνική εξυπηρέτηση.
Έχω ένα modem conn-x αλλά τώρα έχω On telecoms ως παροχέα. Οι ρυθμίσιες του modem Baudtek (του connx) γράφουν Connx. Υπάρχει περίπτωση να χρεώνομαι στον ΟΤΕ;
Καμία απολύτως, απλά πάρε τηλέφωνο την ON και ζήτα τους ρυθμίσεις, για αυτό τους πληρώνεις Smile
Είχα τις ρυθμίσεις από πριν οπότε δεν είχα πρόβλημα Toungue Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, σου είμαι υπόχρεος! Τώρα μπορώ να παίζω Mario Kart 7 και Online Big Grin
Ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα για επεξεργασία αρχείων mp3; Ξέρετε, να προσθέτεις fade out, να το κόβεις σε κομμάτια κλπ...
Επιβάλεται το Audacity: http://audacity.sourceforge.net/
Δωρεάν, εύχρηστο και κορυφή σε αυτά που θες να κάνεις.
Ωραία. Ευχαριστώ πολύ. Smile
ξερει κανεις αν το one piece pirate warriors εχει αγγλικους υποτιτλους η ειναι dubed στα αγγλικα?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's