Legendary Pokémon

Full Version: Καλώς ορίσατε, συστηθείτε εδώ!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Καλως ήρθατε!

Είστε καινούργιοι στην παρέα μας; Μόλις γραφήκατε στο φόρουμ του Legendary Pokemon και δεν ξέρετε από πού να ξεκινήσετε;

Τότε λοιπόν μιλήστε μας εδώ και συστηθείτε σε όλους!
Καλησπέρα!Είμαι καινούριος στην παρέα,γράφτηκα μόλις χθες!Είμαι ο Elfkok(Λευτέρης κατά κόσμον),16 χρονών και παίζω από τα 10 μου Pokemon!Ανακάλυψα τυχαία το φόρουμ ,όταν το πάθος μου για τα Pokemon επέστρεψε,και το βρήκα εξαιρετικά ενδιαφέρον!Ελπίζω να προσαρμοστώ στην παρέα!Καλώς σας βρήκα Smile
kalos orises lefteri !!!!!!
Eπιτέλους Herc! Έκανες αυτό το θρεντ! συγχαρητήρια.

Καλώς μας 'ηρθες Λευτέρη καλό πόστινγκ!
καλωσηρθες λευτερη!!!
γουελκαμ λευτερη Toungue ελπιζω να σου αρεσει το forum του LP...
Να σας χαιρετήσω και στα Ελληνικά...

Με λένε Κώστα και ασχολούμαι από 5 χρονών με τα Pokemon (Red/ Yellow/ Crystal/ Sapphire/ Fire Red και Diamond). Ελπίζω πως θα μάθω περισσότερα σ' αυτό το φόρουμ. Να περιμένετε αρκετές μάχες Wink

Δεν θα είμαι τόσο συχνά μέσα στο φόρουμ, τώρα που ξεκινάνε τα σχολεία (και γράφουμε με την καλημέρα διαγωνίσματα...). Αλλά θα προσπαθώ να μπαίνω όποτε μπορώ Smile
kalos mas ir8es kosta !!!!!!!

kai sta elinika Toungue
Καλως ηρθες herooftime! Ελπιζω να περασεις ωραια κατα την διαμονη σου στο Legendary Pokemon. Also, το username σου μ'αρεσει παρα πολυ. Big Grin
cooool...Γεια Λευτερη και Κωστα!Εμενα με λενε Αναστασιο [κατα κοσμον Τασο...] Ειμαι απολυτα σιγουρος οτι θα περασετε τελεια στο forum μας!Και παλι καλωσηρθατε.
welcome herooftime(δεν εισαι και στο φορουμ της nintendo?)
Γεια σας εχθές μπήκα στο φόρουμ σας μερικοί με ξέρετε από το nintendo.gr και από τα serebiiforums τέλος πάντων καλώς σας βρήκα και ελπίζω να περάσουμε ωραία!!!Big Grin
kalos ir8es jimmy !!!!!!!

Big Grin
για παιδια ειμαι νεος στο site παιζω ποκεμον απο τ διμοτικο απο τν μπλε κ τν κοκκινι ακομα αχ τ καλες μερες αα Fake Apology ωρεα εικονα ace rulezz one piece rulezz
δειτε ενα ωραιο ρεμιχ http://www.youtube.com/watch?v=ZBwbuAhzOEk[hr]
κατι ακομα ασχετο πιτε ενα pokemon π σιγουρα δν δινει καθολου εχτρα ev points
Kalispera se olous kai kalos ir8ate.
Lefteri,poly oraio avatar!
Herooftime,kati mou leei oti to onoma sou to exw synantisei kai se kapoio online pokemon paixnidi alla den eimai kai 100% sigoyros.
Welcome Jimmy.
Zero77,kalos ir8es!Btw,yparxoun kai alla polla threads gia diafora posts!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reference URL's